Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

hehe, widze ze u was tam dobrze :wink4: ja jeszcze w polsce, wyjezdzam do uk w sobote rano, naszczescie mam w polowie trasy brata wiec smigam do niemiec tam z soboty na niedziele przekimam i dalej w trase do uk :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ja robie tak: jak mi sie chce spac to staje jak nie to wiadomo tylko na toalety i fajka, do polski jak jade to chyba jeszcze nigdy nie spalem gorzej jest spowrotem bo nieraz stawalem na godzinke, dwie ale generalnie w wiekszosci podrozy jade bez snu. A Ty buszek czytaj prv i pamietaj ze te jabole to dla mnie bardzo wazna sprawa, pozdrow Age i oby to Twoje quattro sratro sie dotoczylo jakos na to Boskie dollis hill :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin jak możesz to podaj jakieś namiary na hotele i jak już jest to może jakiś plan co i jak gdzie i kiedy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlocik to nie jakaś tajemnica :shocked: więc wszystko co tego dotyczy musi być jawne i dostępne dla wszystkich zainteresowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie troche z innej beczki - czy widzial ktos na drodze w angli Audi A1? Bo ja jeszcze nie a chyba dlugo jest w sprzedazy juz.... :naughty:

Nie to zeby mi sie podobalo to male gowienko ale tak z ciekawosci pytam :evil:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 22:34_________________________________________________

az bym sie wreszcie gdzies wybral ale mnie szlag trafia jak ceny paliwka rosna i wydatki malec nie chca a o wolnym czasie to juz nawet nie mowie ale w tym miesiacu to najbardziej czekam na wyplate... a potem zobaczymy .....

Gdzie te czasy gdy litr ON byl ponizej funciaka ach... ;(

Pamietam jakie byly protesty spoleczenstwa gdy cena dobila do funta... to bylo chyba w 2006

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie te czasy gdy litr ON byl ponizej funciaka ach... ;(

no ON to nie problem gdzie niegdzie to nadal jest po 70 albo 80p :wink4: gorzej jak trzeba bene lac :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Bradford A1 stoją w salonie :gwizdanie:.[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 19:57_________________________________________________Załapałem się dzisiaj na radar , miałem 48 na 30-ce. Właściwie to musiałem przyspieszyć żeby wyprzedzić barana który chyba był pijany bo chciał mnie zepchnąć z jezdni o dwóch pasach. Jechaliśmy w tym samym kierunku ale jemu było wąsko. Po zatrzymaniu przez policje od razu im powiedziałem dlaczego za szybko jechałem ,bo musiałem go wyprzedzić dla własnego bezpieczeństwa. Ale to na nic się zdało. Nie interesowało to ich. Pokazali mi tylko wynik na suszarce i wyjaśnili że w związku z tym że mam Polskie prawko sprawa trafi do sądu i szacują że zapłace 60 fuli i 3 punkty karne. Zastanawiam się czy w sądzie odwołać się od tej kary i wyjaśnić im dlaczego jechałem za szybko. Widziało to dwóch kolesi polaków z firmy w której robie , mogą zeznawać.Jechali za nim.Co o tym myślicie czy warto ?. Najlepsze jest to że ten gość też się zatrzymał jak mnie trafili bo pewnie myślał że maja do niego problem .Jak zobaczył że idą do mnie to odjechał. Nie wiem jak się do tego ustosunkować. Pierwszy mandat od 12 lat .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odwolac zawsze sie warto tymbardziej ze masz swiadkow, a jesli sprawa trafia do sadu to owszem pewnie dostaniesz te 60fuli ale do tego koszty sprawy|(bodajze 60f, tzn tak bylo ze 2 lata temu), ja kiedys jechalem na motore bez prawka i z niewaznym OC (mialem wykupione ale nie obowiazywalo bo nie mialem prawka) i sprawa tez trafila do sadu i dostalem razem 180 i 6pkt karnych ktore i tak sie chyba nie licza bo nadal mam polskie prawko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć teraz nawet polskie rejestrują w jakimś tam systemie i naliczają je.Nie wiem czy skórka warta wyprawki. Policjant tłumaczył że jak dostane list z sądu to mogę zaznaczyć guilty i może na tym się skończyć , ale nie wiem czy to prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...