Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

Spojrzmy na to w nieco inny sposob. Ile dni w roku pogoda sprzyja takim spotkaniom?

Ja jestem na biezaco w prognozach pogody, i powiem szczerze, ze takie wypady trzeba organizowac z dosc malym wyprzedzeniem, wlasnie przez warunki pogodowe...Co Wy na to? :mysli:

Z reszta poczekajmy, zobaczymy ile osob bedzie chetnych, OK?

Pozdrawiam serdecznie! :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeżeli byłoby spotkanie u Dominika to ja z chęcią się piszę jednodniowy spocik też mi pasuje i daleko nie mam :oklaski: gdyby jeszcze zdjęli te fotoradary co mijam po drodze to mógłbym być w krótkim czasie ale i tak nie narzekam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam mogę coś na czerwiec przygotować,coś jednodniowego... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy nie tylko ja pozniej spac chodze

no ja tu mieszkam... :cool1: :gwizdanie: :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aż tak to nie-ale ze trzy ostatnie dni to wiało mi po uszach,że w pracy z czapką zimową się przeprosiłem...teraz w miarę ciepło-jak byłem w aucie-8,5 stopnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie ogólnie jest ciepło cały czas,tylko wiesz,jak to nad morzem-niby słońce,a jak zawieje,to zimno i nie wiadomo,jak się ubrac-w dzien jest OK,ale wieczorem-to zawsze pizga niemiłosiernie-nawet latem,jakąś kurtkę na nocne wypady,lub ciepła bluza... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:

Nigdy w życiu nie byłem na żadnym zlociku, a chętnie się wybiorę.

Manchester i okolice jak najbardziej mi pasuje, zarówno w prawo jak i lewo. Okolice po prawej stronie od Manchesteru, takie jak Doncaster, bardziej bym preferował.

Tak więc jak coś to dajcie mi znać, postaram się zjawić, ale czerwiec zdecydowanie odpada, biorę ślub i jadę w podróż więc sami wiecie, będę nieosiągalny. Ale w późniejszym terminie chętnie się wybiorę i wyrwę się z szarej codzienności :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biorę ślub i jadę w podróż więc sami wiecie, będę nieosiągalny. Ale w późniejszym terminie chętnie się wybiorę i wyrwę się z szarej codzienności :kox:

no to wszystkiego naj :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego wszyscy wala do polandii zeby się zaobraczkowac

ja tam się tutaj "hajtnąłem"... :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiedź jak dla mnie jest posta, lepiej jak ja z moją przyszłą żoną polecimy do Polski, niż jakbym miał ściągać tu 150 osób i załatwiać im noclegi :tongue4:

wiem, że 150 osób to takie większe urodziny, ale logistycznie, przerzucić taką bandę na wyspy, to jednak jest wyzwanie

a potem lecimy na urlopik i jak chmurka z wulkaniku pozwoli to się nam pobyt przedłuży :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...