Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

Dominik jak tam bo widzę w wiadomościach że nieźle tam twoje okolice zalewa

ja na górce mieszkam, to sobie spływa :wink4: a tak na poważnie- newcastle i moje alnwick- suche jak lato w pl, deszcz owszem- pada srogo, ale spływa do morza natychmiast :naughty::kox:

potrzeba kogoś z leeds lub bradford, do obejrzenia auta dla mnie :whistling:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/344522-bukowina-tatrzanska-2016-watek-informacyjny/

zapraszamy do zapoznania się z wątkiem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dominik jak tam bo widzę w wiadomościach że nieźle tam twoje okolice zalewa

ja na górce mieszkam, to sobie spływa :wink4: a tak na poważnie- newcastle i moje alnwick- suche jak lato w pl, deszcz owszem- pada srogo, ale spływa do morza natychmiast :naughty::kox:

potrzeba kogoś z leeds lub bradford, do obejrzenia auta dla mnie :whistling:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/344522-bukowina-tatrzanska-2016-watek-informacyjny/

zapraszamy do zapoznania się z wątkiem :wink4:

Gdzie dokładnie to auto i jakie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrian- już nieaktualne- kupiłem koło mnie, ale dzięki :wink4: było jakieś 40km od leeds, ale znalazłem koło siebie, mniejszy przebieg, trzy lata gwarancji, ale ciut droższe, ale co tam :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrian- już nieaktualne- kupiłem koło mnie, ale dzięki :wink4: było jakieś 40km od leeds, ale znalazłem koło siebie, mniejszy przebieg, trzy lata gwarancji, ale ciut droższe, ale co tam :wink4:

Aha, spoko. To pochwal się co takiego kupiłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładna i kolor słuszny. Tyle guziczków na kierownicy to jeszcze w życiu nie widziałem.

Kolega z pracy mi ostatnio mówił że szykuje się do zmiany auta i właśnie CX-7 mu się bardzo podoba.

To życzę bezawaryjnej jazdy :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kolega z pracy mi ostatnio mówił że szykuje się do zmiany auta i właśnie CX-7 mu się bardzo podoba.
miało być Q5, ale znaleźć coś w tym samym budżecie- ciężko było, były, albo za daleko, albo zajechane, a ja chciałem, żeby teraz auto było lekko "przyozdobione" dodatkami :grin::wink:

Q5 z takim wyposażeniem i przebiegiem- to koło 17-20tysięcy trzeba wyłożyć, trochę dużo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega z pracy mi ostatnio mówił że szykuje się do zmiany auta i właśnie CX-7 mu się bardzo podoba.

miało być Q5, ale znaleźć coś w tym samym budżecie- ciężko było, były, albo za daleko, albo zajechane, a ja chciałem, żeby teraz auto było lekko "przyozdobione" dodatkami :grin::wink:

Q5 z takim wyposażeniem i przebiegiem- to koło 17-20tysięcy trzeba wyłożyć, trochę dużo...

Faktycznie "lekko" przyozdobione :wink:

Niestety Audi z jakimkolwiek lepszym wyposażeniem się cenią mocno. :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Faktycznie "lekko" przyozdobione
właściwie, to nic specjalnego- skóry, grzane fotele, czy navi i kamerka cofania- to standard w mazdzie :wink4: myślałem nad benzynką- 260kuni robiło by robotę, ale 500 za tax- nie chce mi się płacić :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam ok londynu dokladnie druga strona od Ciebie i powiem ci szczerze przeprowadz sie na zachod londynu bo sie tam marnujesz chlopie z drugiej strony :] nie wiem czy juz sie ogarnales do szkocji czy nie ale od strony heathrow roboty na tirach jest masa. I mam znajomych co w tydzien po tysiac robia na tirach na lotnisku. Sam jezdze autobusem dla London United i chociaz zaczalem golas bez prawka itp, wszystko mi firma zrobila, to nie jest zle bo wyciagam w normalny tydzien po £500 chociaz jestem na najnizszej stawce na poczatku :]

Mieszkania... Ja za 2bed z garazem i strychem w Datchet, ok Windsor'u place £800. 54m2 mieszkanie w pieknej okolicy.

Pozdro tak w ogole :D

Siemka

Tak, Szkocja ogarnięta, tzn landlord zaskoczył mnie sprzedażą mieszkania gdzie dowiedziałem się o tym przypadkiem więc pojechałem na trzy dni do Szkofji i tam ogarnąłem sobie mieszkanie bo co innego miałem zrobić jak tutaj kończył mi się czas chociaż nie było to podyktowane wygaśnięcie kontraktu?

Znalazłem ładny i duży 3-bed apartament za fajną kasę i mam odebrać klucze 1.03 tak więc moje powoli czyszczę z gratów i niepotrzebnych mebli przy okazji malując po jednym pokoju w międzyczasie. Nie robił bym tego ale pociechy stwierdziły że było nudne i trzeba je było ożywić graffiti kredkami, długopisem i czym popadło :D

Tym razem Szkocja, jednak będę o Tobie pamiętał w przyszłości jeśli zmienię zdanie po pół roku bo na tyle będzie pierwsza umowa o wynajem. I tak cudem że coś wynająłem, Szkocji nie dają na ładne oczy mieszkania jeśli nie ma się tam pracy i poprzedniego miejsca zamieszkania.

A propos zamieszkania, będą to okolice Livingston, jest tam ktoś może? ;)

Wysłano z GT-i9505

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie z pół h jazdy, może mniej.

Taka odległość to nie odległość, fajnie by było się z kimś spotkać na "happy meal'u" i pogadać :D

Wysłano z GT-i9505

No i stało się...

Od kilku dni jestem już w Bathgate. Mam nadzieję że spotkam tutaj kiedyś miłośnika czterech pierścieni :)

Wysłano z GT-i9505

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, na razie gdzie się nie ruszę to spotykam krajanów ale żeby klubowicza w audi to raczej nie możliwe...

Wysłano z GT-i9505

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jekiś czas temu- większość przeniosła się na http://www.audi-maniacs.com/pewnie tam jak by ppopytał, pewnie znalazło by się kilku- baaardzo dawno tam nie byłem, choć ostatnio zajrzałem, to wciąż kilku starych znajomych z tego forum dalej tam przesiaduje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Ja mieszkam w Milton Keynes. Sa jakies plany na spocik, bo ladna pogoda sie robi..?

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...