Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaka najbardziej ekonomiczna skrzynia do ADR/AEB ośka


Mesiah

Rekomendowane odpowiedzi

Te samochody są jak klocki lego, robota jest prosta tylko droga. I do wolnossącego 1.8 nie szedłbym w ten zestaw, myślałem raczej o doładowanym 1.8 i silnikach V6, które mają dramatycznie dobrane przełożenia w manualach 5b.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kod z wlepki to kod wyposazenia. kod skrzyni jest na skrzyni. jest jakas skrzynia 6 do aeb bez rzeźby

Powinna podejść skrzynia 6 o oznaczeniu DQS z diesla 2.5. Bardzo długa- na 2 kręci do ok. 130 kmh, a na 6 biegu przy 180 kmh licznikowych kręci 3200 obrotów. Trochę będzie kombinacji z montażem, do bloku pasuje, ale do zmiany na pewno wybierak, półosie na duże przeguby, rozrusznik do sprawdzenia, nowe łapy i sanki, swoje sprzęgło powinieneś móc dopasować, ale konieczna przymiarka.

Zwrotnice tez trzeba zmieniac, łożysko ma 82mm srednicy bo przeguby sa grubsze Edytowane przez Dev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te samochody są jak klocki lego, robota jest prosta tylko droga. I do wolnossącego 1.8 nie szedłbym w ten zestaw, myślałem raczej o doładowanym 1.8 i silnikach V6, które mają dramatycznie dobrane przełożenia w manualach 5b.

Nawet przez myśl mi nie przeszło żeby ładować to do 1.8

Edytowane przez Mesiah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem. Ja tam tematu nie zaczepiam. Jest jak jest. Ważne , że coś tam jeszcze przyśpiesza ten samochód. Nie chce przekombinować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...