Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Passat B6 CC by Bodek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A kompletujesz Rline? :D

Opublikowano
  • Autor

Zderzak już jest, jeszcze progi ;-)

Opublikowano

No to widzę będzie gruby projekt CCka, Jeszcze tylko jakieś konkretne koło do tego :wink:

Opublikowano
  • Autor
Wpadł zderzak r-lina ;)

5b95f3c0d6b89bc1gen.jpg

d8c010257a93cc57gen.jpg


Zabudowa też skończona ;)

925f44630fae91f4gen.jpg
Opublikowano

piękny front!

Opublikowano

Nadkola wywaliłeś? błotniki wywijales od wewnątrz? ładnie leży! :-) szukaj szybko progów bo bez nich lipa...

Opublikowano

Air jest na gwincie AP na którym już jeździłeś ?

Zrób zdjęcie z profilu.

Opublikowano
  • Autor

Nadkola wywaliłeś? błotniki wywijales od wewnątrz? ładnie leży! :-) szukaj szybko progów bo bez nich lipa...

nadkola są ;) błotniki mam z przodu tylko ranty zaklepane bo jak jeździłem przy dużym obniżeniu to zdarzało mi się że opona zachaczyła i wywalało na zewnatrz blache ;)

Air jest na gwincie AP na którym już jeździłeś ?

Zrób zdjęcie z profilu.

tak dokładnie na tym samym. Zdjęcia z profilu nie mam. ale za to mam filmik :)

Opublikowano

No u mnie przednie błotniki też ogarniete bo działo się to co i u Ciebie. A nadkola przednie zryte w miejscu styku z oponą.

Ładnie klęka. Ale te zimowe 17 mogłeś chociaż pomalować czy coś... ;-)

Opublikowano
  • Autor

17" miały być sprzedawane i miały wpaść alphardy 18" ale niestety kupiec zrezygnował, śnieg spadł i musiały zostać więc nawet nie zdążyłem nic z nimi zrobić ;)

Opublikowano

co tu gadać auto zacne i jeszcze air ride

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witaj, super autko ;o teraz dopiero zauwazylem, ze SRB :D a jeszcze tego samochodu nie widzialem u nas ;) skad dokladnie jestes?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Sezon można uważać za rozpoczęty, felgi już na aucie. Japan racing jr-16 19" 4x10j et35 opony 225/35

Jeszcze bez opon

ce7f33c0dfa294e3gen.jpg

Z przodu doszedł dystans 10mm żeby wypchać koło tak samo jak tył
d8f6805f74533681gen.jpg
d5f45548997f977bgen.jpg
i widok od :naughty: d*py strony :kox:
985f9f7cc84ab6e8gen.jpg
4e5f381680769c1cgen.jpg

Edytowane przez bodek756

Opublikowano

Super siadło, dobry wzór koła. Tylko coś sporo na ten sezon go będzie (wzór) :wink:
Nie myślałeś by jednak 20" wsadzać ???

Opublikowano

jest :kox:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

4096851ab86089daacfa08747ecd07a6.jpg

1c861a234cfc5efebed3f04a69fa07bb.jpg

c07d2ce22e35c3fe3985b4e9c4e77b67.jpg

e6a1556505f03bf4d2e30b7b14813ccc.jpg

Opublikowano

super, mega mi sie cc podobaja

Opublikowano

Świetny wybór, zdecydowanie między a4 B8 a CC - brałbym CC.

To auto jest tak narysowane, że na ulicy urywa mi głowę.

Moim zdaniem face-lifting mu zaszkodził, mogli w ogóle nic nie ruszać.

Sporo nimi jeździłem i samo wnętrze też jest moim zdaniem dużo ciekawsze (łącznie z pozycją za kierownicą) niż w A4.

Tak przeglądam Twój temat od pierwszej strony i co raz szerzej oczy ze zdziwienia otwierałem!

To są dopiero zmiany. I co ruszałeś te boczne chromy? Lakierowałeś?

Mam tylko jedno pytanie i zgryz w zasadzie - dlaczego planując takie modyfikacje jak air-ride i tak duże koło, wybrałeś auto ze 140 konnym silnikiem?

Niesamowity niedosyt :)

Opublikowano
  • Autor

Ja tak samo uważam, nowy model zupełnie mi sie nie podoba. Chromów jeszcze nie ruszałem;-)

Chodzi Ci że za mało koni czy czemu akurat diesel?

Opublikowano

Świetne Auto do tego Air łeb urywa :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.