Treść opublikowana przez astronaut
-
Siłownia
a mi sie wydaje ze 10g starczy, to tylko kreatyna, zwykly sumplement diety, nie zadne saa, nie trzeba tego dawkowac super ostroznie
-
Siłownia
nie wiem koledzy ja sie nie znam ale szczerze pierwsze slysze o zasadzie 1g na 10kg, zawsze bralem krete 10g, rano 5g i 5g po treningu czy tam przed nie pamietam juz i dzialala ladnie
-
Jaką książkę czytasz...teraz !!!
i co panie kolego jak wrazenia? mozecie sie smiac ale uwielbiam takie klimaty
-
A4 B8 Avant | PROJEKT DUNNY
kolor jest rzeczywiscie super, bardzo fajne autko
-
[B6 AWX] Delfin oraz 170km 1,9TDI S-Line
Kolego to jest 1300 km wiec niech Ci spali te 7 l/100 to masz 91l * ~4,6 = 420 zł coś źle policzyłeś sorry za ot, do autora - super mondeo
-
Audi A4 B8 avant 2.0 TDI 170 CAHA White Ibis alu 19 Eibach Pro Kit zew.S-Line
Fotele mi sie srednio widza, ale ogolem auto bajka, zaciski pomalowane w swietny kolor, dobre kolo no i bialy avant +++
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Kingsman polecam !!
-
Radary na drodze nr 20, czyli trasa Warlubie-Koscierzyna-Bytów-Darłowo
polecam yanosik, nie daje 100% pewnosci ale jak nie masz cb to dobrze mieć pod ręką
-
Nowe przepisy - zabierają prawko za 50km/h
najgorsze jest to że łapią w nocy na 70 (widzieliście filmik), a zacznie się pewnie łapanka na jakichś zadupiach gdzie ludzie przelotówki robią i jest 500m zabudowanego zwiększenie bezpieczeństwa jest sprawą nadrzędną, ale myślę że w przypadku nowego taryfikatora chodzi tylko i wyłącznie o $$$ pewnie będą szły ogromne łapówy np od kierowców zawodowych
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
ex machina, bdb film ale powiem szczerze ze spodziewalem sie wiekszego rozpierdzielu (sadzac po trailerze i opiniach)
-
Nowe przepisy - zabierają prawko za 50km/h
Pany a macie cały taryfikator jaki będzie obowiązywał od 18 maja?
-
A6 C6 Ice silver avant by Jaguś
wow swietny jest ten kolor
-
Kangury podczas ruszania na rozgrzanym silniku, 1.9 tdi AVF
Przyznam, że trochę sceptycznie podchodziłem do tematu, ale wczoraj delikatnie przyjarałem sprzęgło i... kangury zniknęły* dzięki panowie *nie zmienia to faktu że już szykuję $$$ na nowy komplet
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
czterej bracia 2005 polecam, bardzo fajny film
-
Kangury podczas ruszania na rozgrzanym silniku, 1.9 tdi AVF
Kolego wyjaśnij mi jak to ma pomóc. Pytam poważnie, później spróbuję przypalić delikatnie natomiast chodzi mi z teoretycznego punktu widzenia, dlaczego to pomoże?
-
Kangury podczas ruszania na rozgrzanym silniku, 1.9 tdi AVF
Poduszki silnika były wymieniane w zeszłym roku więc odpadają. Dzięki Pany za odpowiedzi, natomiast muszę dodać, że innych objawów zużycia sprzęgła nie ma, tj. nie ślizga się, na zimnym ruszam bez problemów, biegi wchodzą normalnie itp. Gdzieś czytałem że przy takich objawach (tj. kangury na rozgrzanym) wystarczy wymienić docisk sprzęgła. Prawda to?
-
Passat B6 CC by Bodek
super, mega mi sie cc podobaja
-
Kangury podczas ruszania na rozgrzanym silniku, 1.9 tdi AVF
Witam Panowie, problem co prawda dotyczy Passata 3bg ale silnik AVF 1.9 tdi więc to bliźniaczy pojazd. Otóż, na dobrze rozgrzanym silniku (najczęściej podczas dłuższej jazdy w korkach) autko dławi się podczas ruszania, tj. szarpie i pojawiają się tzw. kangury, co znacznie utrudnia sprawny start, a szybkie włączenie się do ruchu staje się praktycznie niemożliwe. Po dłuższej jeździe budą tak telepie jakby auto zastanawiało się czy zgasnąć czy wystrzelić do przodu, znacznie zmniejsza to dyskomfort jazdy a czasami bywa nawet niebezpieczne. Problem występuje TYLKO wtedy gdy: -silnik jest rozgrzany do 90st.C -przez dłuższy czas jadę w korku -próbuję ruszyć z jedynki, lub na wstecznym (ruszając z dwójki problem praktycznie nie występuje) -w ciepłe dni problem się nasila (choć to może być subiektywne odczucie) W trasie problemu nie ma. Pompki sprawdzone, wymieniona pompa paliwa, filtr paliwa, sprawdzone przewody podciśnienia, przepływka, koło dwumasowe w stanie bdb Poszperałem trochę na forum i znalazłem kilka odpowiedzi, dwie z nich planuję sprawdzić w najbliższym czasie, tj. wysprzęglik i docisk sprzęgła. Zakładam nowy temat ponieważ może ktoś miał identyczny problem i mógłby coś podpowiedzieć. Dzięki !
-
Spotkania na drodze
Tydzień temu (chyba 30 kwietnia dokładnie) na Oliwie w Gdańsku jechałem obok grafitowej a czwórki b6 w avancie z ramkami klubowymi, rejestracja SLU. W środku młody (w moim wieku) kolega z koleżanką, pozdrowionka !
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
End of watch ?Ten masz na myśli ? Tak Potwierdzam, za***isty - z podobnych klimatów polecam jeszcze Królowie Nocy
-
Działanie, montaż i wymiana Vaccum pompy (tandemowa) w Audi A4 B6 1.9TDI
Tfu, przejęzyczenie, chodziło oczywiście o zapach oleju napędowego Zmartwiła mnie tylko ilość tej cieczy, bo cała pompa jest nią usmarowana, stąd pytanie
-
Działanie, montaż i wymiana Vaccum pompy (tandemowa) w Audi A4 B6 1.9TDI
Witam, zakupiłem na Allegro pompę vacuum, dziś przyszła przesyłka: z pompy wylało się trochę jakiejś czarnej cieczy, pachnie trochę jak benzyna to normalne?
-
A4 B8 Lift 3,0 TDI by Romco
ile ludzi tyle opinii ps - skóra
-
Działanie, montaż i wymiana Vaccum pompy (tandemowa) w Audi A4 B6 1.9TDI
Pany ja mam pytanie co prawda w sprawie Passata b5, ale silnik 130km AVF więc wychodzi na to samo. Mam pompę już na wykończeniu i chcę kupić z allegro jakąś, która będzie miała już ten poprawiony króciec (żeby się nie obluzowywał). Coś takiego będzie ok: http://allegro.pl/vacum-vacu-pompa-038145209n-vw-golf-v-1-9-tdi-i5071758604.html ?
-
muli na zimnym silniku i czasami na rozgrzanym
ja miałem podobny problem w passacie b5 avf, na zimnym tak jakby autko było za ciężkie i zbyt toporne, dopiero jak osiągnął te 90stopni to działał zdecydowanie lepiej choć i tak nie czuć było 100% mocy i winowajcą okazał się luźny króciec pompy vacuum