Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Kontrolki deski rozdzielczej


maciekg

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie jest kontrolka świateł ,autko sprowadzone z włoch[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 19:22_________________________________________________rafal1985 a tego to nie mam ,zaślepka jest,możesz dać jakieś foto jak to wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo. To jest mój stary licznik bo teraz mam z fis-em ale zasada jest ta sama odrywasz ta papierową zaślepkę i wsadzasz żarówkę. I przy przekręceniu stacyjki zapala się na parę sekund i gaśnie

0bb615a1ac0931afm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak też właśnie kiedyś myślałem. Ale koledzy piszą ze ona ma tylko przypomnieć o zapięciu pasów i zgasnąć po paru sekundach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak też właśnie kiedyś myślałem. Ale koledzy piszą ze ona ma tylko przypomnieć o zapięciu pasów i zgasnąć po paru sekundach

Ale on pytał się o światła, nie o pasy.

Kontrolka świateł w autach VAG po przekręceniu powinna się zapalić i świecić do momentu aż nie włączymy światła. Tak przynajmniej bylo w każdym aucie Volkswagena oraz w 80 Cabrio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie (produkcja koniec grudnia 1997, modelowo 1998, licznik full FIS 6 zegarów) sprawa wygląda tak:

- światła - kontrolka zapala się po podniesieniu dźwigni na "pozycyjne" i "mijania"

- pasy - kontrola zapala się na kilka sekund po przekręceniu kluczyka i gaśnie bez względu na to czy zapnę pas czy nie

Kontrolkę świateł miałem od początku, natomiast kontrolkę pasów musiałem sobie zakodować poprzez VAG-COMa w sekcji Zegary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie (produkcja koniec grudnia 1997, modelowo 1998, licznik full FIS 6 zegarów) sprawa wygląda tak:

- światła - kontrolka zapala się po podniesieniu dźwigni na "pozycyjne" i "mijania"

- pasy - kontrola zapala się na kilka sekund po przekręceniu kluczyka i gaśnie bez względu na to czy zapnę pas czy nie

Kontrolkę świateł miałem od początku, natomiast kontrolkę pasów musiałem sobie zakodować poprzez VAG-COMa w sekcji Zegary.

Z tą kontrolką pasów to mam identycznie. Chyba nie mamy czujnika zapinania pasów, albo może trzeba to jakoś zakodować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...