Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stano- Suzuki Hayabusa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

....jowo

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor
Hayka przechodzi właśnie posezonowy serwis.
6494bca563057974med.jpg
5344ea1569a5a771med.jpg
A Ja pomału zbroje się na nowy sezon. Mam zamiar polatać trochę po Europie więc zakupiłem zestaw kufrów. Już do mnie jedzie :)
4d4e0999d8fa3313med.jpg
d95ebb1124c7a48cmed.jpg

Licznik miałem w milach więc szybki zakup i dzisiaj kurier przywiózł paczkę :) Nie będzie już przeliczania :-D

949aaa451dce0bd4med.jpg


Hayka po pełnym serwisie, ale podjechałem dzisiaj ją troszke rozgrzać

39b410301d274974med.jpg

f54a4586ce38de78med.jpg


Wyprowadziłem dzisiaj Hayke na krótkie mrożenie. Przy okazji chciałem popatrzeć na nią z wizją oklejenia. No jak czas pozwoli to na dniach coś podziałam
3e2e265eed69def0med.jpg
e491158fc1d54459med.jpg
e0d089b4bd78e938med.jpg
13c4b4f0f54d7d21med.jpg
26931c518bd1bb25med.jpg

Edytowane przez Stano

Opublikowano

LWG

sam kupiłem gsxr k6 1000 - na pełnym przelocie microna i z nową mapą 204km :D

Opublikowano
  • Autor

LWG

sam kupiłem gsxr k6 1000 - na pełnym przelocie microna i z nową mapą 204km :D

Świetny sprzęt. Ja szukałem tłumików ale zdecydowałem że zrobie w MG Motorsport.

Opublikowano

... na pełnym przelocie microna ...

jak odkrecisz na full manete to ludzie będą siadac na chodnikach :grin::grin::grin::grin:

Opublikowano

... na pełnym przelocie microna ...

jak odkrecisz na full manete to ludzie będą siadac na chodnikach :grin::grin::grin::grin:

co prawda to prawda...tylko nie wiem czy ja wytrzymam ten łomot :D

Opublikowano
  • Autor
Kurier wczoraj przyniósł paczke :)D
Zadupek czyli cały urok Hayki. Na weekendzie przymiarki :D
7c584e4c2dd483b4med.jpg
c34587fef06dbe09med.jpg

Przyszedł zadupek i założyłem. Pod światło widać że inny odcień. W sumie się tym nie stresuje bo oklejany będzie.
2d029d1f2b0c6cd1med.jpg
Wiatr osuszył asfalt no to wyjechałem na WOŚP
4688aea584efc897med.jpg
b19578276c4612admed.jpg
0144d4ff9db95968med.jpg
Opublikowano

Witaj. Tak właśnie myślałem że to Twoja Hajabusa była w galerii echo.

Ładny sprzęcik. Ale chyba zimno było jadąc tam?

Pozdrawiam.

Opublikowano
  • Autor

Witaj. Tak właśnie myślałem że to Twoja Hajabusa była w galerii echo.

Ładny sprzęcik. Ale chyba zimno było jadąc tam?

Pozdrawiam.

Właśnie ciepło było :) Strój robi swoje.

Zdjąłem dzisiaj owiewki zeby przygotować do oklejenia i kurde słaby pomysł z oklejeniem bo folia od ciepła będzie odłazić. Trzeba lakierować. Owiewki mają sporo rys i zadrapać (15lat uzytkowania).
Jak już lakierować to albo na biało i dokleimy wtedy kawałki do moro, albo... hmmm no właśnie. Myśle o żółtym, czarnym, zielonym. Kurde może coś podpowiecie?
92e26e0321026a2cmed.jpg
8d13d9b5d603a143med.jpg

Kolejny dzień rozbierania moto. Część już zawieziona do lakierni
a8e0edf7ea7a0ff2med.jpg
374323578401d276med.jpg
b3d98292f5055948med.jpg
Opublikowano

fajna maszynka :thumbup1: .

i jaki kolor wybrałeś?

Opublikowano
  • Autor

fajna maszynka :thumbup1: .

i jaki kolor wybrałeś?

Biały

Opublikowano

:thumbup1:

Opublikowano

a zbiornik paliwa tez malujesz ??

Opublikowano
  • Autor

a zbiornik paliwa tez malujesz ??

No oczywiscie :)
Opublikowano

Piękny "Sokół wędrowny":) Swojego czasu najszybszy motocykl seryjnie produkowany :naughty: W którymś wydaniu "ŚM" jest cały artykuł o podróży hayą po europie i z tego co można tam wyczytać to dość wygodnie się nią podróżuje mimo sportowego zacięcia :) Byle do wiosny kolego, LwG ;)

Opublikowano
  • Autor
Przyszły tłumiki. Yoshimura R22

4d2b3b9e066cef39med.jpg

c3a74e31626a81e7med.jpg

Opublikowano

Będzie drzeć mordę

Opublikowano
  • Autor
Dzisiaj wrzuciłem Yoshimury. Na żywo jest mega :D


  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Co tu pisać... :oklasky:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Prace pomału ale do przodu. W tym tyg zaczynamy lakierowanie. Będzie kontrowersyjnie. Na pewno będą pociski na forum :D
32aa460f3d2a2711med.jpg
bedefb667e692d53med.jpg

Zadupek polakierowany. Mała zapowiedź nowych kolorów Hayki
c997c99d2cc4d102med.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.