Jump to content
IGNORED

Kostka poduszki podwietrznej pod fotelem kierowcy


VicVega
 Share

Recommended Posts

Koledzy,

potrzebuję pilnie pomocy z kostką poduszki powietrznej pod fotelem kierowcy (tą żółtą, w podłodze). Wywaliła mi błąd na stałe, więc postanowiłem ją rozgrzebać i wymienić. Teraz mam dwa pytania.

1. od fotela idą dwa kabelki (czarny i niebieski). od podłogi trzy (zielony, biały i brązowy). Brązowy nie ma swojego odpowiednika w wiązce idącej od fotela. Od czego on jest? Co z nim zrobić? zaślepić tylko?

2. pomieszały mi się kabelki te idące od fotela. Czy ktoś mógłby sprawdzić, który kabelek wchodzi w który pin? Może jakieś zdjęcie udałoby się komuś cyknąć. Byłbym bardzo wdzięczny. Mam to rozgrzebane od wczoraj, a potrzebne jest mi auto.

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Brązowy to masa nic z nim nie rób. Pozostałe dwa to poduszka. Nie zewieraj tych przewodów, nie zmasuj przez przypadek, nie mierz oporności. Grozi to wywaleniem poduchy.

Link to comment
Share on other sites

Ok, a wiesz może który z którym dalej łączyć? Przepadła mi gdzieś karteczka, na której to zapisałem i teraz nie jestem pewien czy dobrze pamiętam...

Link to comment
Share on other sites

Prawdopodobnie ma być połączony kolor na kolor a nie na przemian. To tak na logikę. Dla pewności zobacz z drugiej strony.

Link to comment
Share on other sites

Witam. Tez mam problem ze swiecacym sie airbagiem. Zapalil mi sie jak zaczalem odkurzac samochod i przesuwalem fotele. Z tego co czytam powyzej to trzeba na stale zlaczyc przewody z zoltej kostki. Komputer pokazal mi blad strony pasazera. Tylko teraz mam pytanie ktora to strona u mnie bedzie bo mam anglika? Dzieki za odpowiedz

Edited by slagosz88
Link to comment
Share on other sites

A jak myślisz? Skoro kierowca siedzi po prawej, to gdzie znajduje się miejsce dla pasażera??

Link to comment
Share on other sites

Witam, ostatnio chciałem posprzątać sobie w samochodzie i zauważyłem że pod fotelem kierowcy są jakieś luźne wtyczki i nie za bardzo wiem od czego one są :huh: wiem tyle ze żółta wtyczka jest od airbaga, dodam że nie mam grzanych foteli, a regulacja fotela jest manualna 

IMG_20170919_102336.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...