Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 - piski spod maski


Marcinx24

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Wczoraj zakupiłem Audi A4 b5 1995, moją pierwszą ślicznotkę. Po którymś odpaleniu niestety wystąpił problem - coś spod maski zaczęło ostro piszczeć. Pisk nasilał się przy skrętach kierownicą. Kupiłem na stacji olej do wspomagania, dolałem go i pisk nieco ucichł, choć mam wrażenie że nadal jest obecny. Samochód przed kupnem leżał nieśmigany prawie 2 miesiące. Ktoś mógłby coś poradzić? Jako że jestem świeżym kierowcą mogłem nie zamieścić w tym opisie wszystkich potrzebnych informacji, więc w razie czego wybaczcie i pytajcie, wykazując wyrozumiałość dla nowego w temacie. Z góry wielkie dzięki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego pisk jest cały cas cy tylko jak skręcasz odpal auto i w miejscu skrecaj do końca w prawo i w lewo napisz co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczytałem, że wina może leżeć po stronie zbyt małej ilości oleju do wspomagania. Fakt, było mało - dolałem i po jakimś czasie piszczeć przestało. Teraz delikatne piski są przy maksymalnym obrocie kierownicą w prawo czy też lewo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak miałem i okazało sie, że winne było ożysko mcpersena. Wyminili mi to i działa jak należy. Śmiga aż milo. Sprawdź może jeszcze klocki hamuclowe, bo czasem się zdarza, że manewry wykonujemy najszczęściej na parkingu, na rondzie itop. , czyli w miejscach gdzie uzywamy hamulców./ Być może to sie naklada i wystarczy wyeminic tylko klocki hamulcowe....

___________________________

Polecam komis samochodowy zabrze: pewnie,szybko, solidnie: http://www.pewnyautomobil.pl/komis

Przy maksymalnym skręcie w lewo lub w prawo i powolnym ruszaniu z miejsca słychać było szybkie i krótkie piski/skrobanie/obcieranie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...