Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy warto inwestować w ten nowy nabytek ?


?ututu

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

Niedawno nabyłem 4udi... 4udi, które ma swoje plusy jak i minusy..

Plus:

Klimatronik, pełna elektryka w tym składane lusterka, "drewno", ekonomiczne spalanie, 2 letnia instalacja LPG, nowe zawieszenie i hamulce.

Minus, które moje oczy kole:

Połamane plastiki tylniego słupka, zepsute oświetlenie w słupkach, brak podświetlenia w lewym ekranie klimatroniku oraz posrodku zegarów, połamane popiołki, nieskładające się lusterka oraz podniszone fotele.

Minus, które Twoje oczy kole:

Pękniety tylni zderzak, prawe nadkole do wymiany, lewe delikatnie kwitnie w rdze, przod maski w parchach rdzy chowajacej sie pod lakierem, lakier ? jak u 19nastolatka.

Wisieńka na torcia z dzisiejszego poranka... uszczelka pod głowicą albo pęknięta głowica.. :(

I tworzac ten temat chciałbym aby któryś bardziej znudzony fanatyk 4udi podliczył koszta pokrywające usunięcie minusów.. :decayed:

Prosze też o wasze osobiste zdanie na ten temat biorąc jednak pod uwage zdrowy rozsądek, który zapewne przyćmiewa nasza miłość do :a4fan:

http://s7.directupload.net/images/140928/b63qxwu7.jpg

Pozdrawiam, 5 !

:banan2:

Edytowane przez ?ututu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejszym powodem kupna był środek transportu do pracy potrzebny "na wczoraj".

4udi jest w dobrym stanie i niczego w sumie mu nie brakuje.

Rozchodzi sie o przemiane auta w ikone, która wyróżni ja z tłumu zwyczajnych i smutnych ton metalu toczących sie po drogach.

Chce samemu stworzyć coś wyjątkowego tymbardziej, że nie stać mnie na kupno "odpicowanej" czwórki.. zreszta nie wniosło by to niczego do mojej fascynacji samochodami...

Chce zwyczajnie poradzić sie i dowiedzieć jak zaczynali inni, doświadczeni fanatycy i ile widzą w tym wszystkim sensu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne kolego że jest sens nie takie audiole koledzy doprowadzali do ideau wejdz w te posty kolegi i prześledz cały wątek to zobaczysz co kolega zrobił zaudi

[b5 APS] by czorny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rocznik taki jak mój:)silnik taki jak mój:)Latka już swoje ma,więc przy odrobinie cierpliwości i kasy będzie git:P Patrz moja padaka!Powodzenia i wytrwałości w działanich,a na pewno będziesz zadowolony!Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działaj ! ludzie z forum robią z gratów piękne maszyny wiec nie spisuj go na straty tylko DZIAŁAJ a marka ci się odpłaci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...