Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Furka mojego starszego


4lo

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka

Audi jest z 1997 roku jej silnik to 1,6.

Na razie w A4 nic nie jest zmienione. Ale mam nadzieję że to się zmieni za jakiś czas:D ponieważ dostaje to autko od starszego na 18-nastke... Co prawda ona za 4 lata ale jak skończę swój sprzęt (skuter :P ) To zaczynam zbierać kaskę na różne rzeczy do A4-czwóreczki.

Mody:

-Białe kierunki - zrobione

-Lampy tył po II lifcie - zrobione

-Zmiana kierownicy

-Zmiana foteli

-Pomalowanie ramki grila na czarno

-Pomalowanie plastiku przy sterowaniu szyb i klamki na czarno

-Lampy zespolone

-Może kiedyś pomalowanie dokładek

-Inna fela 16 albo 17

-Zdjęcie znaczków z tyłu

-Ściema tylnych szybek

2b4fae847ca01f2dsm4.jpg

4a209ddcb49ebb39ez0.jpg

0c19573620362e70ji6.jpg

Tak Niuńka wygląda czysta...:)

83d976887a5a1e7bpr6.jpg

P.S. Dzięki za odblokowanie tematu :053:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie się prezentuje a kolor to chyba taki sam jak mój. A czy napewno jest to rok produkcji 1997 bo lampy tylne ma z przed 1 liftu takie jak w 1995 i nie posiada listw dolnych na drzwiach a w 1997 roku to chyba już były jak się nie myle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było parę dni po kupnie... I była taka pogoda że cały czas lało więc się nie opłacało myć.

Teraz jak pojadę kiedyś na myjkę to zaraz po niej cyknę fotki. :D Raczej to jest te 1997... W dokumentach jest wszystko OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak poszukałem troche i okazuje się że te zmiany były dopiero w 2 połowie 1997 roku a więc sory za pomyłke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiecie ja mam dopiero 13 latek a w marcu będzie 14 :diabel: . Także za dużo na razie nie zrobię bo i za mało $$ i starszy się troszkę buntuję przed zmianami większymi. Mam nadzieję że na wiosnę znajdą się w autku felgi, dywaniki, gałka (co myślicie o tych świecących z allegro) mieszek, głośniczki i może jakieś pokrowce (bo siedzenie jeno jest przetarte : :( )

Felgi mi się marzą takie - http://moto.allegro.pl/item156143477_felgi_alu_do_audi_a4_a6_vw_16_orginalne_.html

I zamiast seryjnych głośniczków o takie - http://www.allegro.pl/item155219204_blaupunkt_gtx_132hp_gwarancja_nowe_sklep_160w.html

A co myślicie nad zmianą radia ? Na jakie je zmienić, takie do 300 zł no i żeby nie trza było przerabiać

EDIT:Audi jest z 1997-06-05 A od kiedy wychodziły po liftingu ?

PzdR

4lo

edit by: zdeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie masz chyba zbyt wygórowanych marzeń co do felg - aukcję otwierałem z myślą, że będą to minimum 17-to calowe ;) . Tak, czy owak chyba wybrałeś sobie nie tego sprzedawcę - była już o nim dyskusja na forum. Co do liftów jest już temat - http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=3888

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mówiłem że akurat wybiorę tego sprzedawce. Po prostu ta aukcja wpadła mi pierwsza i pokazałem te fele. Mi się one tam bardzo podobają :053: . A sam najchętniej bym też chciał 17-nastki z tym wzorem ale niestety tata....

PzdR

4lo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dywaniki, gałka (co myślicie o tych świecących z allegro) mieszek, głośniczki i może jakieś pokrowce (bo siedzenie jeno jest przetarte : )

:galy:

dywaniki jakies bardziej ori

galka...hmm nie wyglupiaj sie... raczej...daj sobie na wstrzymanie pomimo mlodego wieku i nie zepsuj autka, to nie choinka ;) :diabelek:

mieszek ok jak jest zniszczony, ale tez nie kup jakiejs panterki ;)

pokrowce :/ tapicerke da sie ladnie naprawic, :diabel:

alu tak jak koledzy polecam 17" optymalny rozmiar do A4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka

Audi jest z 1997 roku jej silnik to 1,6.

Na razie w A4 nic nie jest zmienione. Ale mam nadzieję że to się zmieni za jakiś czas:D ponieważ dostaje to autko od starszego na 18-nastke... Co prawda ona za 4 lata ale jak skończę swój sprzęt (skuter :P ) To zaczynam zbierać kaskę na różne rzeczy do A4-czwóreczki.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b46839c0ba256004.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0c19573620362e70.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4a209ddcb49ebb39.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2b4fae847ca01f2d.html

P.S. Dzięki za odblokowanie tematu :053:

Hehe jak miałem tyle lat co ty to też mi sie marzyła taka A4 no i teraz mam tylko troszeczke nowsza :one: marzenia sie spelniaja hehehe :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!

Dawno mnie tu nie było ale powróciłem :).

W :a4fan: znalazły się niestety felgi Audi 15" (ojciec kupował bez mojej wiedzy :() Ale mam nadzieję, że na wiosnę lub za jakiś czas znajdą się jakieś 16".

Razem z tatą założyliśmy także chromowane ramki pod tablice. (pasują do znaczka Audi etc.)

Przez pewien czas w Audi były koszulki, ale na szczęście namówiłem ojca aby je zdjął :tongue4:.

No i daje fotki Audiczki po kąpieli...

5cdd22865974a220.jpg

598cbb6e0c1dcd5e.jpg

PzdR

4lo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chopie starzejesz sie w oczach. już nie długo prawko :P

autko seryjne, to dobrze i źle :P ładne ale typowe.

ale zauważyłem inną ciekawszą rzecz , tyś sie chopie nam nie przywitał !! szoruj do newbie :bicz3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe dobrze dobrze już ide do newbie...

Trochę znów nie byłem na forum ale już wracam :>

Dziś ojciec przytarł trochę zderzak na słupku, ale już na jutro jest umówiony z lakiernikiem więc wszystko niedługo będzie git. Jeszcze 3 latka i :a4fan: będzie moję...

PzdR

4lo

Edit:Gdy wchodzę do newbie to nie ma tam "nowy wątek" co mam zrobić ??

[br]Dopisany: 27 Listopad 2007, 21:06_________________________________________________Witam !

Wiosna idzie więc czas na wybór felg... :) Obie 16 cali, która lepiej będzie pasować ?

dsc01314bh8.jpg

dsc01315xg1.jpg

dsc01316os4.jpg

dsc01317hb7.jpg

Tą CMS można pomalować w środku na czarno a gwiazdę zostawić taka jaka jest :)

W najbliższym czasie zamierzam zakupić też jakieś kierunki boczne. Jak myślicie białe czy jakieś dymione ?

Gdy tylko trafi sie jakiś poliftowy anglik to na tył trafią od niego lampy i może kierownica :)

To kilka fotek OOOO z lata :))

dsc00734le6.jpg

dsc00737fr8.jpg

dsc00739tw9.jpg

PzdR

4lo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak poszukałem troche i okazuje się że te zmiany były dopiero w 2 połowie 1997 roku a więc sory za pomyłke.

Moja ma poliftowe lampy i listwy i jest z grudnia 96... co Ty na to? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wandej na forum jest wyjaśnione kiedy były lifty ;) i 1 lift był dopiero w drugiej połowie 97. Więc u Ciebie sie ktoś bawił w przekładanie... :)

PzdR

4lo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak poszukałem troche i okazuje się że te zmiany były dopiero w 2 połowie 1997 roku a więc sory za pomyłke.

Moja ma poliftowe lampy i listwy i jest z grudnia 96... co Ty na to? :cool1:

Cos mi tu niepasuje.... w niej stare lampy , brak listw progowych plastikowych hmmmm, ale lusterka pod kolor hmmm , jakis fejk chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak poszukałem troche i okazuje się że te zmiany były dopiero w 2 połowie 1997 roku a więc sory za pomyłke.

Moja ma poliftowe lampy i listwy i jest z grudnia 96... co Ty na to? :cool1:

moja jest taka sama jak Twoja modelowo 97' i równiez posiadam lampki liftowe,listwy oraz lustra w kolorze.4lo a sprawdz szybki z którego masz roku oraz co masz napisane we wlepce w bagazniku :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy tył poliftowe podobno można było mieć za dodatkowa opłatą (gdzieś tak wyczytałem)

Solarek jak tylko będę przy samochodzie to luknę na tą wlepę i szybki :) Wiecie lusterka to mógł poprzedni właściciel u mnie pomalować.

To jak doradzi ktoś co do tych felg ? :)

PzdR

4lo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...