Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADP] Furka mojego starszego

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jeśli chodzi o te fele co są na poprzedniej stronie to wolałbym te ori audi...

Opublikowano

ORI TO ORI LUX MALINA ;):kox:

Opublikowano

tak właśnie tylko ori :) moga byc takie jak moje :naughty: co do liftu to moja jest z 10.1996 i ma wszystko w kolorze i listwy i lampki tylne po lifcie... tez sie kiedys o to martwilem ale okazao sie ze wiele osob tak ma, wiec chyba jest dobrze. Ja wlasni nigdy nie widzialem a4 1997r z tylnymi lampami przed liftem i starymi progami... wiec... :mysli:

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Tak więc stanęło na tym, że felgi zostały z tamtego roku :confused4: tylko oponki kupiliśmy takie, które nadają się do jeżdżenia. W najbliższym czasie Audi trafi na allegro, jeżeli się sprzeda to będą poszukiwania młodszej z 1,9TDi lub z 1,8T. Jeśli nie to zacznie się rezanko :). Na początek pójdą tylne lampy i kierunki. Macie parę fotek:

DSCN0102.JPG

DSCN0099.JPG

DSCN0101.JPG

DSCN0103.JPG

DSCN0106.JPG

DSCN0098.JPG

DSCN0109.JPG

DSCN0110.JPG

DSCN0104.JPG

Opublikowano

gałka z paska :sick3:

Opublikowano
  • Autor

gałka z paska :sick3:

Taka już była :tongue4: Jeśli Audica zostanie to na pewno ją zmienię...

PzdR

4lo

Opublikowano

zmień felgi one są fajne ale na zimę na lato trzeba większe buciki wrzucić

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Tata na dzień dziecka sprawił mi prezent i kupił białe kierunki do A4 :tongue4:

IMG_0263.jpg

IMG_0264.jpg

Taka mała rzecz a cieszy :) Jutro mają przyjść lampki na tył po drugim lifcie także w weekend będzie małe rezanko. :naughty:

W najbliższym czasie postaramy się z tatą zrobić takie oświetlenie wnętrza http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t64301.0.html;highlight=o%C5%9Bwietlenie+led i trzeba będzie zakupić jakiś emulator zmieniarki.

Opublikowano

mogłybyc dymione...

:good:

Opublikowano

co do felg to nakrecaj ojca na 17" ja zalozylem w koncu i powiem ze :evil: bajka :decayed: wcale nie ma duzej roznicy miedzy 15 a 17 w komforcie, a drogi w naszym wojewodztwie mamy takie same :tongue4: tylnie lampy dawaj w polifta no i przod chyba tez nie zmieniony?

Opublikowano

sluszna uwaga ja mam z 1997 i ma listwy i lampy z 2lifta a ta niiimaaa:) ladne auto ale brudne:DD

Opublikowano

sluszna uwaga ja mam z 1997 i ma listwy i lampy z 2lifta a ta niiimaaa:) ladne auto ale brudne:DD

to masz przelozone, bo normalnie to tak nie ma... :wink4:

Opublikowano

pierwszy lift to dopiero koniec '97

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Nowa antenka President'a :naughty:

IMG_0663.JPG

No i nowe lampki :)

IMG_0666.JPG

IMG_0667.JPG

IMG_0692.JPG

Teraz pora na przednie... :>

Opublikowano

Ale oznaczenia modelu i silnika masz na środku klapy, a nie jak przed liftem - na górze.

Widocznie poliftowe zmiany nie wchodziły jednocześnie...

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

rezaj rezaj :good:

kierownica na pierwszy ogień jak dla mnie :wink4:

Opublikowano

Fajnie kolego że masz pasję :tongue4: i to do tego z OOOO super...na razie zmiany na duży + :hi:

Opublikowano
  • Autor

Audik został i jest więc będą dalsze jakieś mody :) To co ja bym chciał jeszcze w niej zrobić:

-ściema tylnych szybek

-jakas 16-17 calowa fela

-zdjąć znaczek A4 i 1,6 z tyłu

-pomalować ramkę grila na czarno

-w środku tam przy przełacznikach od szyb pomalowac ten plastik i klamki na czarny

-to oświetlenie led co bylo pisane stronę temu :)

-no i lampki po zespolone

A jak z tym wszystkim wyjdzie to czas pokaże :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.