Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 2.7 TDI po Modach :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fajna sztuka , nie ma co bać sie multitronica , to nie B6 i to całkiem inne skrzynie juz ...a złe opnie to tylko na wp.pl w artykułach "fachowców" lub w TVN turbo :(

Opublikowano
  • Autor

Siemka.Słuchaj jak ci sie sprawuje ten sinik ? Co możesz powiedzieć ?

Szukam powoli takiej A4 dla siebie i jest kilka propozycji właśnie z 2,7TDI

Do tej pory zawsze miałem 2.0TDI ewentualnie 1.9TDI i mam teraz smaka na coś większego a z 3.0TDI są za drogie w roczniku 2010.

No fakt za długo tym autem nie jeżdżę ale prowadzi się dobrze silnik pracuje ładnie jak w zegarku i cichutko :) i przyspieszenie tez dobre nie ma co narzekać. Co do multitronica do spisuje się dobrze nieodczuwalnie zmienia biegi na trybie D, a jeśli sobie przełączysz na S to się ładnie zbiera. Albo tez jak lubisz się bawić biegami to jest 8 i jest czym skakać do góry :)

I oczywiscie o multi trzeba dbac nie na zimnym odrazu faja do spodu..

Jak na 2 miesiace jazdy i zrobieniu 6 tys km razem z zjazdem z niemiec jestem zadowolony :)

A co do spalania to rożnie

jak pojedziesz trasie tak do 110 km/h to nawet 5,6 litra wyciagniesz.:)

A jak jechalem autostrada z Niemiec do Polski tak na okrągło na tempomacie jakies 170(czasami 220 :P ) to 7,5 do 8 literek łyknie(zależy czy są korki jak to na bramkach w Polsce :P)

A miasto to zależy czy korki i jak sie jedzie ale od 8,5 do 9 mi wezmie

Chyba za długo jej nie ma żeby móc coś konkretnego powiedzieć... Choć sam jestem ciekawy opini na temat 2.7. Też chciałem coś większego, ale ciężko jest znaleść coś wartego swojej ceny i uwagi.

Ja szukałem 2.0 ale kolega co ściąga auta przekonał mnie do 2.7 i nie żałuje i znalazłem ale tylko wchodziła opcja ściągnięcia z Niemiec. Nie kupował bym w Polsce wiadomo ze chodzą po tyle co w Niemczech ale jak ktoś ściągnął i opłacił akcyzę od 2.7 (18,6% wartości auta) to ciekawe w jakim ono było stanie i za ile je kupił :)

Edytowane przez Toczi1

Opublikowano

Piękna sztuka, gratuluję nabytku ! Te fele od nowości miałeś ? Co to za guma, bo trochę wąska jak na 19" ?

Opublikowano
  • Autor

Piękna sztuka, gratuluję nabytku ! Te fele od nowości miałeś ? Co to za guma, bo trochę wąska jak na 19" ?

Tak na takich felach już kupiłem a guma to 235/35/19 takie byly wiec nie zmieniałem :)

Opublikowano

A ile zaplaciles akcyzy?

Opublikowano
  • Autor

A ile zaplaciles akcyzy?

No wiecie troche BYM zaplacił od auta ale wiecie jak to jest :whistling::kawa:

Opublikowano

No wiecie troche BYM zaplacił od auta ale wiecie jak to jest

Nie wiemy, opowiedz :wink:

Opublikowano
  • Autor

No wiecie troche BYM zaplacił od auta ale wiecie jak to jest

Nie wiemy, opowiedz :wink:

Odpowiedzial bym ale czasami mogą byc tu nieporzadane osoby :tongue4::eusathink:

Opublikowano

Piękna sztuka, gratuluję nabytku ! Te fele od nowości miałeś ? Co to za guma, bo trochę wąska jak na 19" ?

Tak na takich felach już kupiłem a guma to 235/35/19 takie byly wiec nie zmieniałem :)

Jak się na tym jeździ w koleinach czy po dziurach ? Licznik Ci nie przekłamuje prędkości za bardzo ?

Opublikowano
  • Autor

Piękna sztuka, gratuluję nabytku ! Te fele od nowości miałeś ? Co to za guma, bo trochę wąska jak na 19" ?

Tak na takich felach już kupiłem a guma to 235/35/19 takie byly wiec nie zmieniałem :)

Jak się na tym jeździ w koleinach czy po dziurach ? Licznik Ci nie przekłamuje prędkości za bardzo ?

Oczywiscie na dziurach głebszych trzeba uważac bo jak upieprzysz to wiadomo co sie stanie ...

Ale z jazda po koleinach i po mniejszych dziurach to nie ma problemu nawet w miare zawieszenie tłumi.

A co z licznikiem to nie wiem bo sie nie zastanawiałem nad tym i nie sprawdzałem (a jak sprawdzic?) :)

Edytowane przez Toczi1

Opublikowano

Przekłamania prędkości najłatwiej chyba jadąc z GPSem jakimś który pokazuje prędkość. Ustaw auto na tempomacie na jakąś stałą np 100 i porównasz...

Opublikowano

GPS też nie jest dokładny więc raczej bym się tego nie trzymał.

wjedź na radar to Ci przyślą ile dokładnie jechałeś :grin:

Opublikowano

No wiecie troche BYM zaplacił od auta ale wiecie jak to jest

Nie wiemy, opowiedz :wink:

Odpowiedzial bym ale czasami mogą byc tu nieporzadane osoby :tongue4::eusathink:

:ph34r:

gratulacje furki :a4fan:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Ostatnie zmiany w mojej Audi A4 B8 :banan: :

- Lusterka zewnetrzne podgrzewane

- Dostepne funkcje w ukrytym menu

- Baterry level

- Jasność LED 60%

- Tylne lampy LED/NEON 2012 lift

- Reflektory przeciwmgielne z funkcja doświetlania zakrętów

- Audi Drive Select

- Wewnętrzne oświetlenie LED z funkjca podswietlania tła

- Przeciwmgielne na LED CREE

- Popielniczka AUDI CHROM 8XO864575A

Podziekowania dla kolegi WRCLAGUNA :hi:

Teraz pare zdjątek:

Oswietlenie LED CREE przeciwmgielne: LED H11 75 Wat CREE XBD LED Osram Chip FV

ncwmz2k9.jpg

xv5pvh3h.jpg

Lampy tył LED/NEON 2012 LIFT:

envee4wj.jpg

Wnętrze:

6cve6ya3.jpg

q6lwmhj6.jpg

Edytowane przez Toczi1

Opublikowano

Fajnie :wink: i jeszcze zdało by stolki inne.

Opublikowano

i kierę inną :wink:

Opublikowano
  • Autor

Fajnie :wink: i jeszcze zdało by stolki inne.

i kierę inną :wink:

Wszystko w swoim czasie może i to nastąpi :)

Narazie jeszcze isofix zrobie i bedziemy mysleć.

Opublikowano

Jakby co to kiere mam poliftową łamaną dołem skóra gładka/pikowana z multifunkcją. Autko ładne :)

Opublikowano

Mieszkając w Rzeszowie nie można się wozić golasem :tongue4: Raz w miesiącu trzeba się zameldować u laguny :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.