Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 2.7 TDI po Modach :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dokładnie tak . szkoda że Rzeszów jest tak daleko :facepalm:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Zdjatka : :P

z2odnac8.jpg

i4x4i8uw.jpg

Opublikowano

łądnie :) dołóż chociaż listwy na progi

Opublikowano
  • Autor

łądnie :) dołóż chociaż listwy na progi

Jakies foto tych listw wrzucisz jak to wyglada ? Bo nie wiem czy o tych samych myslimy. :P

Opublikowano

O zewnętrznych progowych mówił

Opublikowano

Tak o zew s-line możesz zobaczyć u mnie w temacie jak to wygląda

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Robótka reczna :ph34r: .

Jak zrobie zdjecie całosci auta to wrzuce i lepsze. Zrobiłem jak mi sie podobało i mam namiastke Brembo za 25 tys. zł :polew:

:dziura:

p8ktmhd3.jpg


y64xacn8.jpg

mhjam654.jpg

Edytowane przez Toczi1

Opublikowano

Super!!! Śledzę Twoje zmiany bo mam tą samą budę i kolor :) Pisaleś, że planujesz zrobić domykanie szyb. VAG'iem dużo rzeczy zmienilem. Na tym forum znalazlem super post na ten temat.

  • domykanie szyb z kluczyka
  • obniżenie prawego lusterka przy wrzucaniu biegu wstecznego
  • ręczny można wlaczyc i wylaczyc bez wciskania hamulca
  • reczny sam sie odpuszcza przy ruszaniu
  • na wyswietlaczu wyswietla mi sie na starcie RS AUDI :)
  • mam test zegarów
  • energy level
  • przy awaryjnym hamowaniu świeci mi się wszystko z tylu i jeszcze miga :)
  • doświetlanie zakrętów halogenami

Szyby też już przyciemilem, bardzo polecam taką modyfikację. Gdy już zrobię rozrząd jadę na CHIP'a. Mam stare alusy oryginaly z A6 Audi.Zostaly mi po skradzionym samochodzie :( Zastanawiam sie czy ich nie zamocować. Nowe wzory wygladaja bosko, ale te mam za free. Wymienilem atrapy halogenów na takie same z obramówka w chromie.

Opublikowano
  • Autor

Super!!! Śledzę Twoje zmiany bo mam tą samą budę i kolor :) Pisaleś, że planujesz zrobić domykanie szyb. VAG'iem dużo rzeczy zmienilem. Na tym forum znalazlem super post na ten temat.

  • domykanie szyb z kluczyka
  • obniżenie prawego lusterka przy wrzucaniu biegu wstecznego
  • ręczny można wlaczyc i wylaczyc bez wciskania hamulca
  • reczny sam sie odpuszcza przy ruszaniu
  • na wyswietlaczu wyswietla mi sie na starcie RS AUDI :)
  • mam test zegarów
  • energy level
  • przy awaryjnym hamowaniu świeci mi się wszystko z tylu i jeszcze miga :)
  • doświetlanie zakrętów halogenami
Szyby też już przyciemilem, bardzo polecam taką modyfikację. Gdy już zrobię rozrząd jadę na CHIP'a. Mam stare alusy oryginaly z A6 Audi.Zostaly mi po skradzionym samochodzie :( Zastanawiam sie czy ich nie zamocować. Nowe wzory wygladaja bosko, ale te mam za free. Wymienilem atrapy halogenów na takie same z obramówka w chromie.

Spoko dzieki niektore modyfikacje mam juz zrobione tylko tych szyb nie mam i recznego i awaryjnego hamowania a reszta jest. Teraz w planach dekory i lusterk w hydrografice carbon i moze dach tez ale nie wiem czy dobrze bedzie wygladac. A te chromy na przeciwmgielne tez mam robic, gdzie je kupiles ???

Edytowane przez Toczi1

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

http://allegro.pl/audi-a4-b8-07-11-atrapa-kratka-zderzaka-l-p-kpl-i5291919126.html

Wczoraj zrobiłem już rozrząd, wymiana oleju, filtra powietrza, paliwa i oleju. Mogę w końcu skoczyć do hamowni :)


Wymieniłem podświetlenie tablicy na LED'owe. Kupiłem żarówki od chłopaka z forum. Gdzie kupiłeś i ile to kosztuje "Przeciwmgielne na LED CREE"?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Nowy nabytek na nastepne lato. Mialy byc na zime ale zmiana planow

7a4jkm9l.jpg

Chcialem dodac jeszcze jedno zdjecie ale nie pojdzie

Edytowane przez Toczi1

Opublikowano

bardzo fajna a4 :kox: koło no ciekawe chociaż nie jestem przekonany do czarnych felg ale zobaczymy jak siądzie :wink:

Opublikowano

Czarny felunek przy srebrnym autku będzie prezentował się elegancko ;) Wrzuć fotki już z gumami, bo łyse fele malutkie się wydają ;D

Opublikowano

Z ciekawością się czyta i ogląda :naughty:

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Autko ukute na zime :P :

dhujdnc9.jpg

Lusterka Czarny Mat :P :

geoyk6jy.jpg


Montaż isofixów na obie strony:

tgjmchaz.jpg


?


Lato rozpoczete opony Matador Hectorra 3 245/40/19, felgi odmalowane ☺



zd56msir.jpg


84chcdvc.jpg

Edytowane przez Toczi1

Opublikowano

Pochwal się hamowaniem :-) To czterotloczkowe Brembo?

Opublikowano

Te felgi co masz na lato to są od A5 czy mi się wydaje? Sam szukam czegoś nowego i tak się zastanawiam między 18 a 19, jak się na 19 jeździ?

EDIT: Dlaczego zmieniłeś opony z 235/35 na 245/40?

Edytowane przez macjej

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Te felgi co masz na lato to są od A5 czy mi się wydaje? Sam szukam czegoś nowego i tak się zastanawiam między 18 a 19, jak się na 19 jeździ?

EDIT: Dlaczego zmieniłeś opony z 235/35 na 245/40?

Felgi były zakupione wraz z samochodem z Niemiec jest to rozmiar 19.

Opony dlatego zmieniłem bo chcialem miec wiekszy profil na nasze Polskie drogi.

Według mnie jezdzi sie dobrze nawet na 235/35 bylo ok jezdziłem na nich 1.5 roku i zawieszenie git. ☺

Pochwal się hamowaniem :-) To czterotloczkowe Brembo?

To nie jest ori brembo

Standardowe zaciski w tym modelu.

?

Wykonanie własne ?.

Majówka

8rzw4rjo.jpg

Edytowane przez Toczi1

Opublikowano

Te lusterka w kolorze czarnym średnio wyglądają ja bym je okleił folią na wzór rs4 .

Opublikowano
  • Autor

Te lusterka w kolorze czarnym średnio wyglądają ja bym je okleił folią na wzór rs4 .

A jaki wzór mają?. Mi ogólnie czarny mat sie podoba pasuje do zimowych alusów

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.