Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Oswietlenie tablicy rejestracyjnej


verbatim91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chcialbym w swojej A4 zmienic kolorek oswietlenia tablicy rejestracyjnej ze standardowej barwy na BIAŁA LEDową. Z tym ze pojawił sie pewien problem, nie mogę znalezc nigdzie takich podswietlen. CHodzi mi konkretnie o te typu Plug and Play(bez zbednych przerobek)

Poszukując znalazlem jedynie m.in. do Passata B5

np tutaj: http://allegro.pl/led-podswiet-tablicy-vw-passat-b5-b6-touran-t5-i4628646416.html

Teraz moje pytanie, czy takie jak te powyzej beda pasowac do A4 b5?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego jak "Biała LEDowa". Na oko rozróżnia się 3 temperatury białych ledów, ale pewnie chodzi ci o zimną jak lód.

Każde kupne podświetlenie będzie miało taką temperaturę.

A teraz porównanie. Nie patrząc na temat aukcji sprzedają takie:

zjbh.jpg

A4 B5 polift avant ma takie mocowanie/styki:

8968056014_3a1987ca5a.jpg70 by gex_3m, on Flickr

Edytowane przez soulmaster3m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie udawaj ze nie wiesz o co mi chodzi :P , poprostu aby bylo biale podwietlenie. Wiec, te ktora podrzucilem z allegro pasowalybY?

aha....czyli rozumie ze nic z tego??

Edytowane przez verbatim91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak przedlift, ale allegro mówi, że przedlift ma takie:

http://img11.allegroimg.pl/photos/oryginal/46/06/09/46/4606094615


Po 54zł były ori z aso na allegro wystawione, ale coś ich nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam przedliftowe, kurde cos strsznie trudno znalezc z bialym ZIMNYM siwatlem mimo tego za samochod w sumie dosc popularny

Kolega Bidzio1 przerabia lampeczki na Led.Mi zrobił wszystkie lampki wnętrza,schowek i bagażnik.Myślę że rejestracyjne też przerobi.A jak nie to kup żarówki ledowe i podmien,tylko nie wiem czy bezpiecznik nie pójdzie.U mnie tak było.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli podsumowując: gdybym kupil dajmy na to te:

http://allegro.pl/zarowka-led-3-diody-rurka-c5w-c10w-rurki-36-mm-smd-i4654653074.html

to powinny spasowac i swiecic i bezpiecznik niepowinien sie skopcic, tak??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem,u mnie w trakcie zmiany na takie żarówki we wnętrzu,bezpiecznik się przepalal.Może z oświetleniem rejestracji takiego problemu nie ma.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam u siebie podobne żarówki już ponad pół roku i wszystko ok. Żadnych spalonych bezpieczników, diody się nie popaliły ani nie mrugają :) Śmiało możesz takie żarówki kupować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było wsadzić odwrotnie, też się z tym spotkałem.

Możliwe.Metodą prób i błędów,jedne świeciły a drugie nie.W końcu wszystko przerobił Bidzio i jest ok.

Do rejestracji kupię chyba zwykle żarówki led tak jak kolega podał w linku.

Trzeba było wsadzić odwrotnie, też się z tym spotkałem.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio próbowałem to zrobic w swoim b5 95'
Próbowałem i zrobiłem aczkolwiek - nie mogłem znaleźć ledówek z odpowiednim rozmiarem pasującym do tych blaszek, więc tylko je delikatnie podgiąłem :D ! efekt powalający : ) to samo zamontowałem sobie w komorze bagażnika - przy montowaniu padł bezpiecznik odpowiedzialny za podświetlanie i centralny zamek - wymieniłem bezpiecznik i wszystko gra jak trzeba. chciałem w środku wymienić na ledowe ale nie chce funkcjonować ani w tylnych kolumnach ani w tym podświetleniu przednik koło "pstryczka" od szyberdachu - jeżeli ktoś ma jakieś pomysły na oświetlenie ledowe wnętrza proszę o PW ;p we wnętrzu udało się tylko środkowe z przodu - ta z blaszkami, te po bokach ledy nie chcą mi funkcjonować - normalne świecą bez zarzutu - oraz ta w schowku. Będę wdzięczny za jakieś informacje :)
Właściwie to potem zamieszczę zdjęcia jak wygląda to w praktyce z tym podświetleniem rejestracji ;)

Edytowane przez bOOOOrowiaczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...