Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pufanie w wydech bfb 1.8t

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam auto kolegi bledy skasowane, po jezdzie ma nastepujace AG-COM Version: Release 311.2-N

Control Module Part Number: 8E0 909 518 AA
Component and/or Version: 1.8L R4/5VT 0002
Software Coding: 0011501
Work Shop Code: WSC 63351
6 Faults Found:
16891 - Idle Control System RPM Higher than Expected.
P0507 - 001 - Upper Limit Exceeded - Intermittent
17705 - Pressure Drop between Turbo and Throttle Valve (check D.V.!)
P1297 - 001 - Upper Limit Exceeded
16684 - Random/Multiple Cylinder Misfire Detected
P0300 - 001 - Upper Limit Exceeded
16685 - Cylinder 1 Misfire Detected
P0301 - 001 - Upper Limit Exceeded
16687 - Cylinder 3 Misfire Detected
P0303 - 001 - Upper Limit Exceeded
16686 - Cylinder 2 Misfire Detected
P0302 - 001 - Upper Limit Exceeded

auto ma moc

jak chodzi pupa w wydech co moze byc przyczyna czyste pb bez lpg itp

Opublikowano

Zaworek trojniku odmy.

Opublikowano

Chodzi o to : 06A129101a?Ten grzybek prawdopodobnie jest uszkodzony poniewaz zasysajac powietrze bocznym kruccem nie odczuwam zadnego dlawienia,a zasysajac go po zatkaniu jednego z otworow zaciaga powietrze malym otworem od dolu co swiadczy ze pekla w nim membrana(wyczytalem w googlach).Myslisz kolego ze to taki balagan robi w silniku i przez to wypadaja zaplony ??Dodam jeszcze ze w silniku jest takie podcisnienie ze jak pracuje na jalowym to korka od oliwy nie mozna oderwac tak go ssie :)

Edytowane przez mariusz plis

Opublikowano

Ten co ma boczny króciec to eżektor,a koledze prawdopodobnie chodziło o zaworek odpowietrzenia skrzyni korbowej. Se wgooglaj to lukniesz.

Opublikowano

No dokladnie to zaworek odpowietrzajacy skrzynie korbowa.To co konkretnie mam uwalone w moim bfb bo ja juz rece rozkladam :(

Opublikowano

Grzybek zostaw w spokoju, chodzi o zaworek w trojniku odmy pod kolektorem ssacym, na 100 % uwalony.
http://t.motocentrum.pl/301/1103-247/dokumenty/zawor-odmy-skrzyni-korbowej-topran.jpg

Edytowane przez ?ukasz13

Opublikowano

Nie ten dział.Przeniosłem.

Edytowane przez cwiara

Opublikowano

witam ponownie :).Auto uzdrowione.Silnik prauje rowniutko zaplony nie wypadaja,nie faluje bledow brak.Przyczyna oczywiscie wyzej wspomniany zaworek w trojniku odmy.Koszt naprawy niecale 8 zl ,czas okolo 10 minut.Wielkie dzieki koledzy za dobre podpowiedzi.Mam jeszcze pytanie dotyczace grzyba(zaworu) przy pokrywie silnika.Jesli jest nie sprawny (nie redukuje przeplywu powietrza)wplywa to jakos negatywnie na prace silnika??

Opublikowano

ten zaworek jak jest niesprawny, pluje olejem w dolot :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.