Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 AFN] Problemy z odpaleniem, akumulator, znikający prąd? pomocy


Okruchos

Rekomendowane odpowiedzi

A wieć mam mały problem ze swoją audiczką...

juz 3 razy odmowiła mi posłuszeństwa, wychodze rano wsiadam, probuje odpalic i okazuje sie ze aku padniety

odpalam na kable i jade do roboty

wracam z roboty, laduje cala noc aku wkladam do auta i znowu po 2 dniach problemy z odpaleniem

wczoraj to juz wogole masakra rano swiezo naladowany wlozylem, na 14 do pracy, wychodze o 22 i juz odpalic nie moge

pobor pradu mierzylem jak auto zamkniete i ma 0,01A

akumulator kupiony 4 lata temu wiec mysle ze nadszedl jego kres, zajzdzam dzis do firmy ktora zajmuje sie sprzedaż aku i zmierzyli mi stan obecnego, mowia ze zyleta, spr i pod obciązeniem (przy rozruchu prad spadl tylko do 10.8V), pojemność tez ok (dwoch testerów uzyli specjalnych)

prąd ładowania 14,3V

wiec juz nie wiem czego moze to byc wina a denerwuje to strasznie

wyminilem radio tydzien temu (z pioneera 3900MP na 160UI) myslalem moze ze wina radia, ale przedwczoraj wsadzilem stare i problem nadaal jest

moze ktos mial cos podobnego??? może jakiegos przebicia szukać??? nie mam pojecia

wszystkie sugestie mile widziane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli w skrócie raz pali raz nie pali a aku dobry. Jakby coś z rozrusznikiem było np. szczotki by się kończyły, to by nie kręcił jak wariat. Może przekaźnik podmienić, może poluzowały się gdzieś przewody przy rozruszniku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wrocilem z roboty, znow odpalanie na kable :/ a rano w pelni naladowany akumulator zamontowalem

Rano nawet wyjalem bezpiecznik od radia zeby je wyeliminowac ale jednak to nie ono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A weź wyjmij aqu z samochodu i go nałoduj. Po naładowaniu zostaw na noc i na drugi dzień wsadź do auta i spróbuj odpalić. Jak nie zakręci to będzie wiadomo, że aqu do wyje.....

U mnie też myślałem, że coś rozładowuje aqu ale jak zrobiłem tak jak wyżej napisałem to się jednak okazało, że aqu się skończył.

Mój aqu też ładnie pięknie odpalał jak się go naładowało ale jak parę godzin postał to już ledwo kręcił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprostsze pomysły najlepsze....

Naladowałem, zostawiłem go na cała noc na balkonie, rano zakladam do auta i nawet razu nie zakrecil

Szybka wycieczka do sklepu i pod maska siedzi juz nowiutki akumulator Boscha....

Fazii dziekóweczka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...