Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5] NOWE ZDJĘCIA , Black&Red, Gleba, 18, skóra


rysland

Rekomendowane odpowiedzi

jak kupisz te monoblocki bedzie kozacko :wink: skoro gwerty sie nie odzywa, wybor z lampami dobry. W sumie to co teraz tyle, ze w czerni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo, nie ma nic gorszego niż tjunink w b5. Ja moją powoli też ratuję :) trzymam kciuki, obserwuję i czekam na ciąg dalszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monoblock Audi 18 et 40 7,5J. Sa w ori kolorze ale bede malowac na czarny polysk. Zdjecie wrzuce jak odbiore jutro i bede pewny ze je mam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monoblock Audi 18 et 40 7,5J. Sa w ori kolorze ale bede malowac na czarny polysk. Zdjecie wrzuce jak odbiore jutro i bede pewny ze je mam :)

to Winter A8, mylnie określane jako monoblocki, a to całkiem inna felga, szkoda że są wąskie bo łatwo spierdzielić efekt źle dobraną oponą, mysle ze najlepiej by tam siadła 205/35, albo 205/40.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak to są A8 a monoblock to raczej nie nazwa felgi tylko nazwa pomocniczna w opisie felgi. Opony 225/40 albo 215/40 na mniejszy profil nie pójde ze względu na nasze drogi. Jak się za bardzo schowa zawsze dystans można założyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie chodzi czy sie schowa czy nie, tylko nawet fajna felga moze być skrzywdzona balonem, a tutaj 7,5cala + opona 225/40 będzie strasznym balonem i wizualnie zmniejszy tą felge

żeby tutaj naciag zrobic trzeba zakładać opony z kolażówki co beznadziejnie wygląda jadąc za autem

7.5_205_35_R18_Toyo_Proxes_T1R_2.jpg

7.5_205_40_R18_Bridgestone_Potenza.jpg

moim zdaniem odpowiednia opona do tej felgi by to jeszcze jakos grało

a to balon

7.5_225_40_R18_Falken_ZE912.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rade, ale jednak zostane przy 215. Nie będzie to źle wyglądało a z racji że auto jest do jazdy częstej i codziennej a nie tylko na spoty, nie zdecyduje się na mniejszy profil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

205/40 jest idealnie do tego modelu felgi. 215 bedzie dla Ciebie kompromisem, wiem o co ci chodzi ( Mysłowice nasze piekne :decayed: ) kwestia tez jakiej marki opony kupisz, pirellki zawsze jakies zawyzane mialy te rozmiary przez co opona wydawala sie bardziej balonowata (widziales u mnie) a bridzstony tak jakby byly bardziej naciagniete.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie chodzi czy sie schowa czy nie, tylko nawet fajna felga moze być skrzywdzona balonem, a tutaj 7,5cala + opona 225/40 będzie strasznym balonem i wizualnie zmniejszy tą felge

żeby tutaj naciag zrobic trzeba zakładać opony z kolażówki co beznadziejnie wygląda jadąc za autem

7.5_205_35_R18_Toyo_Proxes_T1R_2.jpg

7.5_205_40_R18_Bridgestone_Potenza.jpg

moim zdaniem odpowiednia opona do tej felgi by to jeszcze jakos grało

a to balon

7.5_225_40_R18_Falken_ZE912.jpg

Jednak zdecydowałem się na 205/40

Kowi87 , orientujesz się może jakie dystanse wstawić dodatkowo żeby wypchać koło ale żeby nie wyszła poza obrys ; 6mm , 10mm czy 15mm ?

Felgi kupione, poszły do malowania na czarny połysk, zakładam na wiosne (daj bóg jak najszybciej :kox: )

xz5xccf5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego koło zacne mi też się one podobają ale na czarno jak je pomalujesz to zlejesz je i zginą bo w tym kolorku są zacne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze felgi malowane na czarno giną i wiem na co się pisze, ale poczekaj na efekt końcowy na czerwonym aucie przy czarnym froncie, powinno być nieźle ;)
p.s. myślałem też o całkowitej polerce ale samochodem dziennie pokonuje stosunkowo dużo kilometrów i nie zawsze byłby czas na pielęgnacje

Edytowane przez rysland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wolałbym je zobaczyć w tym kolorze co są teraz a tak w ogóle to je przymierzałeś na auto w tym ori kolorze na auto


powiem ci założyc trzeba bylo na auto przed malowaniem a jedyn jeśli bym pomalował to wcięcia tych felg żeby był efekt większych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przymierzałem na auto bo wypadałoby z oponami przymierzyć a założyć opony, potem ściągać i zaś zakładać to są koszta, małe bo małe ale zawsze są. Wiem jak wyglądają te na aucie bo już nie jedno Audi na tych felgach widziałem i wyobraźnia mówi że zdecydowanie lepszy będzie czarny połysk pasował w tym zestawieniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy oklejone pomarańczową folia, zakładam wszystko w poniedziałek i potem w tyg zamontuje jeszcze dwuwłóknowe żaróweczki. :banan::banan:

kd73a9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spodziewalem sie duzo gorszego efektu na dzielonej lampie a wyszlo zacnie. Ciekaw jestem jak to bedzie po spasowaniu lamp :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi odebrane z lakierni, dekielki zamówione, czuje niezły efekt !

2ro5fg6.jpg

aywwnp.jpg

Teraz tylko czekać na wiosne..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...