Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] A4 B5 AVANT 1.8T QUATTRO OEM+

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Jestem Marcin i jestem tu nowy. Moje poprzednie autko to Seat Leon ARL.

kV2upJg.jpg

WinxOL8.jpg

QPF3qGZ.jpg

Obecny wóz kupiony od kolegi kkrawata. Rocznik 98, 1.8 Turbo Quattro.

Wyposażenie:

-4 poduszki
- podgrzewane i składane lusterka
- 4 szyby w prądzie

- fotele kubełki
- kierownica i gałka S4
- Climatronic

- podświetlane klamki, światełka w drzwiach

Dodatkowo:

- oryginalne drewno oklejone folią carbon

- dorzucone zegary VDO zamiast kratek (ładowanie aku, ciśnienie oleju, temp. oleju) + boost przy słupku

- duża lampka wewnętrzna od polifta

Mody:

- Gwint KW V1

- koła ATS MOTORSPORT 4x9J jedna waga 9kg

- lampy polift + xenon + grill polift
- DP 2.75" + reszta wydechu 2.5" + końcowy S4,

- IC od Alfy 2.0 T,

- TIP pod maską,

- heble 312 i 256mm

- strojenie przed wydechem, tipem i ickiem. 185/280. Po modach nie sprawdzone.

Plan: 230-250KM i wizualnie zrobić ładnego polifta z przedlifta :P

Narazie jedno moje zdjęcie i reszta poprzedniego właściciela. Więcej dodam jak ogarnę sesyjkę :)

10628078_10202869365602803_1127209338394

CAM00261.jpg

DSC01222.jpg

Edytowane przez marcino89

Opublikowano

jaka moc miał ten leon?
Audi ładne troche nie podoba mi sie miejsce na zegary

Opublikowano

Fajny avancior

Opublikowano

ale z seata na przelifta ? Trochę lipna zmiana, co nie zmienia faktu ze auto ładne :wink:

Opublikowano
  • Autor

jaka moc miał ten leon?

Audi ładne troche nie podoba mi sie miejsce na zegary

Leon 190/405

ale z seata na przelifta ? Trochę lipna zmiana, co nie zmienia faktu ze auto ładne :wink:

Trafił się mega zadbany egzemplarz więc nie zastanawiałem się. Rocznikiem się nie jeździ a auto klasa wyżej jakby nie patrzeć ;)

Jakby kogoś interesowało to mam taką osłonkę na filtr powietrza z Passata VR5. Propozycja ceny PW.

3B0133849A.jpg

Bo diabeł tkwi w szczegółach :D Sorki za brudny wóz ;)

l3yZvHI.jpg

myYjCPm.jpg

Opublikowano

A gdzie daszek na klapę? kkrawat za swojej kadencji miał i to całkiem ładnie spasowany :)

Opublikowano
  • Autor

Daszek był ale zespolony z inną klapą, którą kkrawat wymienił, bo tamta mu się nie podobała:P


Mały gadżecik wleciał - moduł do jazdy dziennej, czyli długie na 40% po odpaleniu auta.

q6ab3wO.jpg

Opublikowano

Fajny avancik :) Moduł fajna sprawa, też planuje to wstawić u siebie. Żarówki od długich wymieniłeś na bardziej zimne czy mi się wydaje?

Opublikowano

Gratuluje dobrego zakupu, auto znam od 7 lat, mega zadbane, doinwestowane i pieszczone. Szerokości :hi:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Znalazła się wolna chwila, więc zrobiłem kilka amatorskich cyknięć :)

qwFfzSR.jpg

UPykrfz.jpg

88IsOdQ.jpg

KHci4m3.jpg

NQsDZab.jpg

VombIlG.jpg

Q1H20gc.jpg

pSwwErx.jpg


Mała zapowiedź dzisiejszej profi sesji ;) Tak wiem błotnik dziwnie wyszedł :P

15578366699_87d9a6ab51_k.jpg

Opublikowano

Gratuluje zakupy znam auto i właściela już co prawda byłego, dbaj o nią jak on a posłuzy zapewne dugie lata. :decayed::)

Opublikowano
  • Autor

Kolejne dwa :) Polecam i dziekuje za zdjęcia M.G. FOTO https://www.facebook.com/mariuszgrubiakfoto?fref=ts

15581772010_35d9c87ea9_k.jpg

15145187164_f538f9868a_k.jpg

Edytowane przez marcino89

Opublikowano

felga w c**ji mi się podoba! :decayed:

Opublikowano
  • Autor

I reszta zdjęć od Mariusza :)

15791414882_b0be13c5e2_k.jpg

15604068129_2233253fb5_k.jpg

15766244356_881e9b81ed_k.jpg

15791438102_e8df30b226_k.jpg

15170424093_d4389e2d3f_k.jpg

15170458363_e6814f78c0_k.jpg

Opublikowano

Jest kox :D ile cm od blotnika? I jaka opona?

Opublikowano
  • Autor

Jest kox :D ile cm od blotnika? I jaka opona?

Ile cm od błotnika nie wiem, bo to poprzednik ustawiał obecną wysokośc :) Opona 225/40 na 9J. Na pewno na wiosne będzie niżej a tymczasem winter setup :P

vxGcyRK.jpg

Opublikowano

Świetne zdjęcia :hi:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Panowie małe pytanko. Lepiej wywalić tylną wycieraczkę czy zapodać jakąs od Toruana czy coś, bo strasznie mnie denerwuje to że załącza się z przednim spryskiwaczem :angry:

Opublikowano

Niewywalaj. Lepiej wygląda z wycieraczka;)

Wysłane z mojego HTC Wildfire S A510e

Opublikowano

Auto znane jeździłem mega ;) dbaj o nią dbaj :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.