Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dziwny czujnik przy lampce sufitowej?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam od jakiegoś czasu nurtuję mnie do czego służy taki dziwny czujiczek przy lampce sufitowej. Wygląda na zakładany bo trzyma się na rzepie. Kto wie co to jest i do czego służy?

1800138.jpeg

Opublikowano

Mikrofon...masz dokładany zestaw głośnomówiący :wink: spróbuj włączyć w telefonie blutka zrób szukaj urządzeń i sprawdź czy telefon znajdzie ten zestaw...

Edytowane przez wladi

Opublikowano

Mialem to samo co ty.

Opublikowano

zgadza się tylko niekoniecznie musi to być bluetooth

Opublikowano

Mam identyko.

Za schowkiem był zestaw głośnomówiący z Nokii.

Opublikowano
  • Autor

Mialem to samo co ty.

I wedle ciebie co to jest?

Mikrofon...masz dokładany zestaw głośnomówiący :wink: spróbuj włączyć w telefonie blutka zrób szukaj urządzeń i sprawdź czy telefon znajdzie ten zestaw...

Boże było by wspaniale. Myślisz że jak włączę stacyjkę i blutufa w telefonie to powinien go znaleść?

zgadza się tylko niekoniecznie musi to być bluetooth

A do czego może być jeszcze taki mikrofon.

No i lipa próbowałem się połączyć samsungiem solidem i nic nie wykrywał a czy jeśli był by to blutek to czy nie musiał by być podpięty pod zestaw audio?

Opublikowano

Niekoniecznie.

Zestaw mógł mieć własny głośnik (tak jak u mnie).

A więc po nitce do kłębka.

Idź po kablu od tego mikrofonu i zobacz w co jest wpięty.

Zapewne schowek będziesz musiał zdemontować.

Opublikowano
  • Autor

Myślisz że będzie pod schowkiem , nigdy go nie wyjmowałem ale przy okazji zrobił bym ten amortyzatorek od wolnego opadania.

Opublikowano

Ja małem nie takie dokładnie, ale coś w tym stylu kiedyś w 80-tce. Zestaw słuchawkowy Nokia.
Powinien być jeszcze głośnik, nie wiem czy w tym nie jest już, bo dość spore to jak na mic'a. Wszystko wyjdzie jak zobaczysz centralkę. U mnie była pod schowkiem,

Opublikowano

sprawdź gdzie idzie kabel bo równie dobrze może iść pod osłonę pod kierownicą

ja mam w tym miejscu pamiątkę po poprzedniej właścicielce ... centralkę od czujników parkowania

dołożyła czujniki na przód i tył w A4 :facepalm:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

To jest mic :)

Najlepiej wciągnąć schowek pasażera, bo niektórzy tam chowają całe to ustrojstwo od telefonu.
Niestety prawdopodobnie będziesz musiał dokupić nakładkę, żeby działało z Twoim telefonem.

Opublikowano

Mam identyczny mikrofon, glosnik jest zamontowany obok nóg pasazera jednak nie laczylem tych dwóch rzeczy do tej pory. Teraz wiem, spróbuje z blutoothem jutro.

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano

Ja mam mianowicie takie kratki na obudowie lampki podsufitki

http://www.directupload.net/file/d/4106/xtbhg4zx_jpg.htm

Edytowane przez arosz88

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.