Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Parktronic A4 B5 Fl


zgredek27

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

dorwałem parktronic z wiązką dość kompletną. Z tego co wyczytalem sama centralka ma być pod siedzeniem tylnym, buzer w prawym boczku (po długości kabli się zgadza).

I teraz problem, co dalej? Długa część wiązki aż do nastepnej kostki idzie do przodu prawym progiem? Sugeruję się jej długością. Gdzie ew, szukać jej drugiej części, ew. jeśli jej standardowo nie ma, to może ktoś posiada rozpiskę pinów.

Drugie pytanie, jak z kodowaniem, znalazłem na forum passata kodowanie do 3bg, aie nie wiem jaka cyfra przypisana jest a4 b5 avant.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie nie musisz raczej do przodu ciagnac wiazki bo po co. kable jakie musisz podlaczyc to masa sygnal z zarowki wstecznego i plus po zaplonie. ja bym go dal pod plus postojówki. kodowac nic nie trzeba jesli sterownika nikt nie wyzerowal. jesli chcesz zrobic profi jak bylo fabrycznie nalezalo by pociagnac kable po zaplonie i linie K od diagnostyki i tyle w temacie. wiązkę do czujnikow poszczasz przez otwor w lewym boczku na samym dnie jest taka mala zaslepka bedziesz widzial. zebys nie wiercił nic czasem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedź, zderzak na miejscu, dokładka i wiązka tak samo, spięte do momentu tylnej kanapy.

Chciałbym profi, bo jakoś mi to później spać nie da ;)

Tak to wygląda na chwilę obecną:

bec958aadee076a2m.jpg

Wiązkę mogę spokojnie przeciągnąć (o ile jest tam gdzie się wpiąć) bo ciągnę kable pod wzmacniacz ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko,posiada ktoś rozpiskę pinów parktronica? dokładniej białej kostki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy wszystkie kable musza być podłączone czy wystarczy tylko masa i dwa zasilające ?

podłączyłem dzisiaj na krótko i po zatłaczaniu jest dźwięk aktywacyjny i potem piszczy przez około 4 sekundy i się wyłącza

jaka możne być tego przyczyna ?

zmontował ktoś wszystko na gotowo ?

Edytowane przez Al@n
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zmontowane już kilka dobrych miesięcy. Podłączałem wszystkie (oprócz sygnału z haka, bo go nie mam). Działa aż miło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zmontowane już kilka dobrych miesięcy. Podłączałem wszystkie (oprócz sygnału z haka, bo go nie mam). Działa aż miło.

co moze byc u mnie nie tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest to głośny dźwięk i stały to jest najprawdopodobniej któryś czujnik. Mi na 2 kupione komplety w każdym po jednym czujniku było padnięte. Każdy zestaw podpinałem na stole i podłączałem vcdsa i diagnoza jak ta lala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest to głośny dźwięk i stały to jest najprawdopodobniej któryś czujnik. Mi na 2 kupione komplety w każdym po jednym czujniku było padnięte. Każdy zestaw podpinałem na stole i podłączałem vcdsa i diagnoza jak ta lala

da sie taki czyjnik nowy kupic ? jest jakas metoda na sprawdzenie bez vcdsa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe zamienniki od 50 pln, oryginał od chuba 240 pln. Sprawdzić można na ''ucho'', czujnik sprawny wydaje lekkie cykanie jak przyłożysz ucho do niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe zamienniki od 50 pln, oryginał od chuba 240 pln. Sprawdzić można na ''ucho'', czujnik sprawny wydaje lekkie cykanie jak przyłożysz ucho do niego.

nawet jak pdc działa w tym trybie awaryjnym ? dam rade usłyszeć te dźwięki ?

Edytowane przez Al@n
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...