Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B5] 1.8 APT 2000 (Made in UK)


largovinch

Rekomendowane odpowiedzi

[A4 B5] 1.8 APT 2000 (Made in UK)

Witajcie, po dość udanej przygodzie swego czasu z ADRem postanowiłem upolować coś młodszego. Od paru dni jestem szczęśliwym posiadaczem APT z 2000 roku. Igła w stogu siana odebrana z jedynego właściciela od 2000 roku. Przebieg 154 800 miles. Rozrząd wymieniany przy 108k. Środek w stanie kolekcjonerskim, 3 kluczyki, książka serwisowa prowadzona do samego końca.

367702489741.jpg d1d2ecc292a8.jpg 15dde471ac9f.jpg

d612a9f92cae.jpg 11533b55e78b.jpg d497969cf068.jpg

8a99753bc54b.jpg 65cdbd6deb1b.jpg aab015d057c7.jpg

647e77afea69.jpg 04d6ac77c7a3.jpg dd44a5eeb63a.jpg

1a7435d3116c.jpg 6b5149f15f0d.jpg 9787de651268.jpg

Żebyście nie myśleli że jest aż tak pięknie jest kilka wad o których troszkę niżej... Mam nadzieje że pomożecie? :D mianowicie -

1. Blenda na tylnej klapie puchnie i koroduje, razem z nią zaczyna rdzewieć maska (zostało tylko pomalowanie)

2. Centralny zamek, pompka buczy, coś tam słychać, nie otwiera nie zamyka (Pęknięty tłoczek, wymiana z pompki z VW i trybi jak tralala)

3. Brak możliwości odkodowania radia ze względu na rozlany wyświetlacz (Wymiana na nowe Radio)

4. Plastikowy "dziubek" od schowka który jest odpowiedzialny za jego zamknięcie jest do połowy ułamany przez co na każdym dołku albo przy zamknięciu drzwi schowek się otwiera (po wymianie klamki i dziubka wszystko trybi)

5. Każdy scyzoryk ułamany i sklejony jakimś domowym sposobem (macie jakieś zamienniki dobrej jakości? Całych kluczy z pilotem - gtot HAA)

6. Z pod tylnego lewego głośnika wisi chyba zwrotnica (urwane ma dwa kable, od czego one są i gdzie je połączyć? i jak wyjąć głośnik)

7. FIS nie jest już pierwszej świeżości

8. Trzeba dobrze spasować przedni zderzak bo mechanik po zmianie rozrządu zrobił to nie zbyt profesjonalnie (a może to był dzwon? :D)

9. Brak górnej osłony silnika

* wszystko z wyżej wymienionej listy które uda mi się wyeliminować czyt. naprawić/zrobić zaznaczał będę kolorem zielonym.

Co do planów, rozpiszę się o tym troszkę później :)

W miare możliwości czasowych chcę to wszystko wyeliminować, oczywiście bez waszej pomocy się nie obejdzie. Czekam na odpowiedzi. Z góry dzięki :)

Edytowane przez largovinch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Blenda raczej do wymiany a klapa raczej ok mimo że wlazla ruda nie wygląda to tragicznie ale jak zdejmiesz blende to dopiero się okaże jak głęboko wlazla ale wydaje się że to raczej powierzchniowe :)

Edytowane przez jacca90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Blenda raczej do wymiany a klapa raczej ok mimo że wlazla ruda nie wygląda to tragicznie ale jak zdejmiesz blende to dopiero się okaże jak głęboko wlazla ale wydaje się że to raczej powierzchniowe :)

Jakiś poradnik jak się do tego zabrać może masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem centralki prawie rozwiązany, wirnik jak zwykle rozwaliło. Musze poszukać czegoś na ebayu :(


Klamoty od dzika z prochoice przyszły. W środę wysłane z Polski przez Rzeszów a w sobotę w Londynie :)

37415b1f3e8f06af9f5c033583b92970.jpg

1cc899725267aa205a93bf18540b8e78.jpg
f97e44cfea80119a7b16804dda441180.jpg

6679b5b891cc43c220f34d818b164c15.jpg

Nowe oponki wjechały na pokład :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blenda jest przykręcona do klapy na dwie śrubki .Często z powodu rudej ciężko je odkręcić.Czym prędzej odkręć puki jeszcze nie jest za późno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnosnie numeru 6 - gra ten glosnik wogole. bo jak nie gra to kabelki sa od niego.wystarczy przylutowac.jak sie wcisniesz do bagaznika to bedziesz widzial gdzie.pozniej ten plastik mozesz na opaski przymocowac.

ewentualnie wymiana calego glosnika.wystarczy wypiac wtyczke, wyjac glosnik i wstawic nowy.

co do nr 4 to chyba wystarczy wymienic zamek schowka ale musze sprawdzic.

co do blendy koledzy maja racje.musisz odkrecic cala tapicerke klapy od srodka i dostaniesz sie do srub mocujacych.odkrecasz, zdejmujesz i gotowe.

pozdrwiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Londyn/Luton prosze ja Ciebie :D


odnosnie numeru 6 - gra ten glosnik wogole. bo jak nie gra to kabelki sa od niego.wystarczy przylutowac.jak sie wcisniesz do bagaznika to bedziesz widzial gdzie.pozniej ten plastik mozesz na opaski przymocowac.

ewentualnie wymiana calego glosnika.wystarczy wypiac wtyczke, wyjac glosnik i wstawic nowy.

co do nr 4 to chyba wystarczy wymienic zamek schowka ale musze sprawdzic.

co do blendy koledzy maja racje.musisz odkrecic cala tapicerke klapy od srodka i dostaniesz sie do srub mocujacych.odkrecasz, zdejmujesz i gotowe.

pozdrwiam

Jak ten głośnik wyjąć? Bo maskownica za bardzo trzyma a nie chcę nic urwać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...