Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Fake US C6 3.0 Quattro S-line interior, exterior

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

wskaźnik paliwa był na samym dole a komp pokazywał zasięg 0. Wykręciłem stary w celu wysayczszenia i dalej lipa wiec kupiłem nowy który po podłączeniu nie dzialal ale poruszalem kabelkami które idę do 2 czujnika i zadziałał wiec może dla innych się to przyda. Możliwe ze mój stary był dobry ale już mi się go nie chciało wymieniać i sprawdzać.

Opublikowano

miałem ten sam problem co ty nawet kupiłem jakiś zestaw naprawczy z serwisu ale po wyczyszczeniu i wlasnie poruszaniu kabelkami problem zniknął.Narazie minął rok i wszystko jest ok

Opublikowano
  • Autor

Ja pytałem o zestaw naprawczy i powiedzieli ze nie ma. Dodam że w ciągu 4 mc 3 razy zwiesil mi się ten pływak a ostatnim razem już nie naprawił sie.

Zrób zdjęcia na których widać felgi - z profilu samochodu.

20150416_072007_zpselx6zt9l.jpg

przod jeszcze musze skręcić względem tylu

Opublikowano

Ja pytałem o zestaw naprawczy i powiedzieli ze nie ma. Dodam że w ciągu 4 mc 3 razy zwiesil mi się ten pływak a ostatnim razem już nie naprawił sie.

Zrób zdjęcia na których widać felgi - z profilu samochodu.

20150416_072007_zpselx6zt9l.jpg

przod jeszcze musze skręcić względem tylu

dziwne mi w serwisie sami zaproponowali ten zestaw naprawczy

Opublikowano
  • Autor

widzisz moze zalezy na jaki sie trafi, ja mialem opcje czujnik za 389 albo czujnik z tym pokretlem co sie w niego mocuje czujnik bodajze za okolo 570

Opublikowano

Przód pieje...

Opublikowano
  • Autor

Przód pieje...

spokojnie, jak zalozylem tydzien temu gwint tak nim nie ruszalem, brak czasu, na week zjade nizej musowo

Opublikowano

ile z tylu cm masz od ziemi do blotnika ?

Opublikowano
  • Autor

zmierze i dam znać

ile z tylu cm masz od ziemi do blotnika ?

63 tył a przod aktualnie 65 wiec zejdźie na 62

Opublikowano

052d98ddcffef2f3bd255fcfdff04fae.jpg6a21f11607d549e0332354bf9595a3cf.jpg

;-)

Edytowane przez Moraj87

Opublikowano
  • Autor

pogoda dopisała wiec jakieś tam foty zrobiłem i przod zszedl niżej

20150419_182651_zpsw0vulozl.jpg20150419_182636_zps0wbnzjo7.jpg

20150419_182622_zpsi8v6rhfn.jpg

20150419_182412_zpsyr7tffab.jpg

20150419_182350_zpsfjkaokzf.jpg20150419_182317_zps9xompiro.jpg

20150419_182148_zpsgk1mco1e.jpg20150419_182104_zpsadzlumyq.jpg20150419_182013_zpsjh0xjg8n.jpg

20150419_181446_zpsud0psnuy.jpg20150419_181402_zpsdfoazj9l.jpg

Edytowane przez slavko87

Opublikowano

Przy okazji zapytam bo widzę, że samochód zostaje zarejestrowany w Niemczech: dużo jest problemów z TUV po modyfikachach ? Inny rozmiar kół itd. ?

Opublikowano
  • Autor

jeżdżę nie legal do wpadki wtedy się dowiem co i jak,na 99% te opony i koła mi nie przejdą wiec bardzo możliwe ze zrobię 4x9.5 i wskoczy inna guma albo całkiem inne kolo. Tył wystaje teraz 5mm ale jak auto siada wchodzi w nadkole i tu pytanie czy TÜV przejdzie,jak narazie nie wiem

Opublikowano

Fajne te rurki z tyłu .

Opublikowano

Troche lipa z przeglądami, a trzymać drugi komplet kół tylko po to aby założyć raz do roku to ten tego..

Furka kozak!

Opublikowano

Sławek fajny nr rej. :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Troche lipa z przeglądami, a trzymać drugi komplet kół tylko po to aby założyć raz do roku to ten tego..

Furka kozak!

jak narazie to i zimę mam nie zgodna z TUV. Zrobię pakiet zimy taki jak ma być i będzie wrażenie W

Sławek fajny nr rej. :naughty:

Sam wybierałem ;-)

Edytowane przez slavko87

Opublikowano

moze tyl ciut wyzej podnies wzgledem przodu ?

Opublikowano
  • Autor

przod juz jest skrecony,pojezdze i zmierze jak się ubil ale już mi się podoba przod wyższy od tyłu i chyba tak zostanie

Opublikowano

Fura kozak :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.