Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Fake US C6 3.0 Quattro S-line interior, exterior

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Myślę, że będzie grubo jak zawsze!

Opublikowano

Obadana furka na żywo robi wrażenie , te fele i gwint mniam mnia pięknie pasują pod kolor

Opublikowano

Hey dał byś linka do tych końcówek wydechu co masz u siebie wyglądają bardzo dobrze.

Opublikowano
  • Autor

Obadana furka na żywo robi wrażenie , te fele i gwint mniam mnia pięknie pasują pod kolor

Dzięki,milo było spotkać kogoś z klubu

Hey dał byś linka do tych końcówek wydechu co masz u siebie wyglądają bardzo dobrze.

Szukaj na allegro ulter fi 100mm

Nowy maly modzik, obudowy lusterek pomalowane w kolor srebny z palety audi, nizej mala sesja z bratem
09_zpsp0nztbd3.jpg
51_zpsglsqekln.jpg
50_zpse6yqjdmq.jpg
50_zpse6yqjdmq.jpg
28_zpsemyh8ubv.jpg
05_zps1iiqgbnp.jpg
31_zpslgbw8kzq.jpg
12_zpsuoepr5vc.jpg
02_zpsr2f7q53n.jpg
36_zps3kbvm0vg.jpg
01_zpsoa8l7gsm.jpg

Edytowane przez slavko87

Opublikowano

Nowy maly modzik, obudowy lusterek pomalowane w kolor srebny z palety audi

slavko87, a myślałem, że jestem sam!!! :), bo mam tak samo :gicior:

Jak dla mnie to wygląda bomba :thumbup1::whistling:

Opublikowano
  • Autor

Nowy maly modzik, obudowy lusterek pomalowane w kolor srebny z palety audi

slavko87, a myślałem, że jestem sam!!! :), bo mam tak samo :gicior:

Jak dla mnie to wygląda bomba :thumbup1::whistling:

Dzięki. W drodze emblemat Quattro

Opublikowano

Pięknie.Świeci sie jak ......... :hi:

Lusterka na +

Opublikowano
  • Autor

Pięknie.Świeci sie jak ......... :hi:

Lusterka na +

Dzieki. Efekt korekty i powłoki ceramicznej, a mycie piana i szamponem sama przyjemność

Quattro on board IMG-20150913-WA0089_zpsjcrlsfg0.jpg

Opublikowano

Twoje auto rwie suty... naprawdę zrobiłeś je super! gratuluję!

Opublikowano
  • Autor

Twoje auto rwie suty... naprawdę zrobiłeś je super! gratuluję!

Dzięki,jeszcze są pomysły na mody i myślę że będzie lepiej ;-)

Opublikowano

Git! :hi:

Opublikowano

Fajnie siedzi ten emblemat , masz jakiś nr albo foto gdzie kupiłeś :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Nr nie mam bo to nie jest ori. W De kupione, mogę załatwić takie za 230 zł z kw

Pakiet zima

20151018_185115.png_zps3snfsxlz.jpeg

20151018_174421_zpsosfio94n.jpg

20151018_174456_zpssksznen1.jpg

Edytowane przez slavko87

Opublikowano

fajnie i pięknie to siedzi :)

też będę zakładał zimówki w tym tygodniu ;)

Opublikowano
  • Autor

fajnie i pięknie to siedzi :)

też będę zakładał zimówki w tym tygodniu ;)

Dzięki

Opublikowano

To jest 18" z rs4b5? Ponadczasowa felga.

P.S Raz widziałem ten wzór na q5 w 20". lub 21". kosa na maxa.

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
  • Autor

To jest 18" z rs4b5? Ponadczasowa felga.

P.S Raz widziałem ten wzór na q5 w 20". lub 21". kosa na maxa.

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Tak 18" a wzór taki sam ma rs4 i a8

Opublikowano

Ponadczasowa felga

Dokładnie :)

Pasuje do każdego VAGa.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Czekamy na fotki z listwami Allroad ;)

Opublikowano
  • Autor

Czekamy na fotki z listwami Allroad ;)

będę ale po 20grudnia,a tak wogole to są jeszcze inne fanty do założenia ;-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.