Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dioda od alarmu i centralnego nie zapala się


Tomcioidzi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem od niedawna posiadaczem Audi A4 b6 i chciałbym przedstawić mój problem. Dioda w boczku drzwi kierowcy po zamknięciu z kluczyka lub z drzwi kierowcy nie zapal się.Ciekawostką jest to,że zaczyna mrugać w momencie gdy po zamknięciu samochodu przycisk od świateł awaryjnych zapala się po czym po chwili gaśnie i wtedy naciskam ponownie na zamknięcie samochodu po czym znów zapala się czerwony trójkąt na jakąś chwilkę i po zgaszeniu jej zaczyna mrugać dioda.Dzieje się zawsze tak samo nigdy za pierwszym razem . Czy tak ma być czy mam coś pochrzanione.Dzięki za zainteresowanie.

Pozdrawiam.


Witam jestem od niedawna posiadaczem Audi A4 b6 i chciałbym przedstawić mój problem. Dioda w boczku drzwi kierowcy po zamknięciu z kluczyka lub z drzwi kierowcy nie zapal się.Ciekawostką jest to,że zaczyna mrugać w momencie gdy po zamknięciu samochodu przycisk od świateł awaryjnych zapala się po czym po chwili gaśnie i wtedy naciskam ponownie na zamknięcie samochodu po czym znów zapala się czerwony trójkąt na jakąś chwilkę i po zgaszeniu jej zaczyna mrugać dioda.Dzieje się zawsze tak samo nigdy za pierwszym razem . Czy tak ma być czy mam coś pochrzanione.Dzięki za zainteresowanie.

Pozdrawiam.

Nikt nie wie o co tu chodzi nie potrafię do tego dojść za żadne skarby może coś z kodowaniem i da się to zmienić?.

Proszę o jakąś pomoc.Dziękuje.

Edytowane przez Tomcioidzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź, jaką masz wartość w Coding w Module komfortu. Zobacz tutaj w temacie, jak to sprawdzić: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/79296-lista-modulow-komfortu-z-opisem-funkcji/ Podlicz sobie wartość, jaką tam masz (poniżej info o tej diodzie).

+2 – potwierdzenie aktywacji/deaktywacji alarmu przez odpowiednią sygnalizację diody w drzwiach kierowcy

Edytowane przez nitroo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...