Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brzęczenie/skrzypienie w tylnym lewym kole


Sebabukos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Temat odnosi się do Audi A5 2,7 TDI . Z góry dziękuję za pomoc.

Od mniej więcej roku mam problem z dźwiękiem wydobywającym się z okolic tylnego lewego koła (brzęczenie, skrzypienie, dzwonienie). Przez długi czas miałem wrażenie, że problem jest gdzieś w środku auta, ale wydaje mi się, że podczas poszukiwań wyczerpałem większość możliwości. Dźwięk wydobywa się po najechaniu na nierówności (nawet nie na dziury). Co najśmieszniejsze, czasami go nie ma... Zaobserwowałem, że jak auto długo postało w lecie na słońcu i się nagrzało, to zazwyczaj dźwięk ten znikał... Rok temu pojawiał się on z częstotliwością powiedzmy 2-3 razy w miesiącu, a obecnie mam go niestety na codzień i dostaję od tego nerwicy :)

Byłem z tym problemem w ASO, gdzie powymieniali mi X części w kole i problem pozostał (później próbowali wysmarować uszczelki w drzwiach i bagażniku, co też nic nie dało), a następnie w niezależnym warsztacie, gdzie rozkręcili mi koło i stwierdzili, że wszystko jest w nim ok i nie są w stanie znaleźć przyczyny wydobywania się dźwięku.

Doprowadza mnie to już do szału. Czasami można się poczuć, jakbym woził za sobą podczepioną przyczepkę. Czy jesteście w stanie mi pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo tylko ze w b7 nikt nie ma pojecia co to moze byc. Sam nasmarowalem wszystko co sie tylko moze ruszac I dalej skrzypi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...