Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szerokie A6 C5 Avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

dzięki za linka, ale troche zmarnowane :kwasny:

chyba wole poczekać do przyszłego sezonu, dołożyć pare $$ i kupić w lepszym stanie

Opublikowano

Wszystkie do 2 koła są zmarnowane. Niestety.
Za ładne recaro w git stanie trza wybulić 2 w górę..ale jak już szukać to z grzanymi tylnymi kanapami + oparcie ;)

Opublikowano
  • Autor

te by mi pasowały http://allegro.pl/jasne-bananowe-skory-recaro-audi-a6-s6-rs6-c5-i4691387444.html ale póki co budżet się nie zgadza ;)

grzanym tyłem też bym nie zgardził :decayed:

i szukam jeszcze gdzie tylko mogę info o tym czy jest opcja regulacji pneumatycznego zawieszenia tylnego, ale na razie bez rezultatu...

Edytowane przez Rafal_

Opublikowano

A ten komplet to od Krzyśka..i za***isty stan, skóra napięta jak na byczych jajach ;)

Ja mam ten sam kolor u siebie..ale przyznam, że wolałbym te biało-mysie co wcześniej wrzucałem :jerk:

Grzany tył jest sponio.. używałem może ze 3 razy :grin::grin:

Opublikowano

Rafał przeglądałeś ELSE? - z ciekawości szukałem info jak to u CIebie działa , i jest możliwość regulacji - jest do tego specjalny przyrząd - dwa słupki regulowane na których opiera się na danej wysokości karoseria - robisz Basic setting tył opuszcza się aż oprze się na tych słupkach i zapamiętuje tą pozycję jako wyjściową - tyle z teorii :) ale jaki jest zakres to nie wiem

Ten przyrząd to T40002

abstandsvorrichtung-t40002-original-vw_T

Edytowane przez Banan

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

http://sportaudi.pl/viewtopic.php?t=6099 - wrzucę nic nie zaszkodzi ale pewnie za bardzo styrane... ciekawe jakby to po ogarnięciu wyglądało :hi:

Opublikowano
  • Autor

przód faktycznie troche lipny, a tył to chyba nie jest recaro...

Opublikowano

Trochę ? Alcantara wytarta w miał , siedzisko spękane, tył od zwykłych sportów.
Optymista dobry z taką ceną.

Opublikowano

4.2 v8, pieknie, brzmi na pewno zacnie co? Ja bym wywalił radio i jeździł z otwarta szyba

Srodeczek jasny... Niech sie sprawuje

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Zapodaj dzwięk silnika jak to gada :)

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

po długiej nieobecności w temacie wpadły

lampki na tył z polifta

DSC_2374.jpg

ringi zegarów ori z A6

DSC_2345.jpg

kiera trójramienna

DSC_2349_1024x768.jpg

są relingi w chromie (brak zdjęcia, ale będzie :) )

kupione też felgi 18" 8,5J ET30 (czekam na oponki)

20150602_110844.jpg

wywalone Nivo z tyłu (założone 1BA) i już jest sztywniej, poluje na gwint ew. jakiś kit obniżający, ale do 4.2 V8 tragedia (wiem że nowe są od ręki ale $$ się nie zgadza :P )

Opublikowano

Szukaj obojętnie jakiego gwintu do A6 Quattro albo paska 4motion

Opublikowano
  • Autor

Szukaj obojętnie jakiego gwintu do A6 Quattro albo paska 4motion

nie będzie różnicy w wadze (przodu)?

Edytowane przez Rafal_

Opublikowano

Waga nie ma tu żadnego znaczenia :) Ustawiasz wysokość nakrętek niezależnie na każdy amorku a gwint im niżej tym twardszy ;)

Opublikowano
  • Autor

kapcie od mrogala dotarły

20150609_194843.jpg

Opublikowano

Co to za kapcie??

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Co to za kapcie??

Nankang NS-2 245/40R18

koła założone - bez jakiejkolwiek gleby to .ujnia jak się patrzy :kwasny: ale na zimówkach dalej jeździć :facepalm:

20150627_202526.jpg

będzie jeszcze taki grill

20150630_152212.jpg

a z eksploatacyjnych - będzie walka ze zbieżnością z tyłu (wymiana tulejek i śrub bo starych nie idzie ruszyć, a cena nowych wahaczy w ASO zabija...)

wpadło kilka bzdur...

końcówki Buzzer 100mm

20150630_162902.jpg

lotka a'la RS

20150715_123941.jpg

gwint AP

20150903_182619.jpg

moduł DRL/CLH

20150928_122323.jpg

tak to mniej więcej teraz wygląda - wiem wiem koza :wink:

DSC_2692.jpg

DSC_2709.jpg

DSC_2713.jpg

DSC_2728.jpg

DSC_2745.jpg

Edytowane przez Rafal_

Opublikowano

Fajne mody, gwint jak się sprawuj? Mam też z AP i sobie chwale. Co do koncowek nie da się ich wpuścić bardziej co by tam nie wystawaly? Z profilu słabo to wygląda

Opublikowano
  • Autor

dzięki

gwint dla mnie ok - nie lubię betonu, a ten jest w miarę komfortowy

końcówki może faktycznie troszkę za bardzo wypuszczone - chyba trzeba będzie je odciąć i pospawać raz jeszcze

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.