Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mata, wykładzina bagażnika


misiek95

Rekomendowane odpowiedzi

Siema

Postanowiłem że kupie jakąś mate do bagażnika, bo czesto woże jakieś graty i nie chce dywanu niszczyć.

Na allegro jest tego od groma i nie wiem którą wybrać. Ma ktoś coś godnego polecenia?

Ojciec w passacie ma taką z naklejoną gumą na środku ale ta guma po roku sie odkleiła całkiem... wolał bym tego uniknąć u siebie.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak bez gumy i nie polecam co nie włożysz do bagażnika to lata. Guma jest po do żeby trzymała choćby torbę czy co tam wrzucisz. Nie kupuj najtańszej ale ja bym kupił wersje z gumą na środku . Generalnie przydatny gadżet bo można myć karcherem jak co :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam coś takiego jak poniżej, dobre kilka lat troche plastikowe ale spełnia swoją rolę. Ta siatka się odkleiła po czasie zaklejiłem jest dobrze, łatwa w czyszczeniu .

http://allegro.pl/dywanik-bagaznika-z-mata-audi-a4-b5-kombi-94-2001-i4687122048.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja taką matę miałem już po zakupie samochodu, bez gumy ale sam nigdy nie wpadłbym na zakup tego :D Jak dla mnie genialna sprawa. Co nie włożysz to się nie martwisz o brud bo w razie czego karcher i po sprawie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja, świetna sprawa, nawet jak coś sie wyleje w bagazniku (co mi się niestety często zdarza) nie ma paniki bo wystarczy wyjąć całą matę i ją opłukać czy odkurzyć. Własnie się wczoraj rozglądałem za jakimiś sensownymi matami i trafiłem na jakąś stronę gdzie sprzedają maty na wymiar Travall więc do tego jest gwarancja że będą pasować, i widac że są porządnie zrobione, cena trochę mniej szałowa ale jak to mój ojciec mawia: za tanie pieniądze psy mięso jedzą :D poza tym teraz na zime to nie wyobrażam sobie np wozić butów do nart i nart w bagażniku bez maty...

Edytowane przez marekk124
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...