Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SYMPHONY I podłączenie pod licznik- Pomocy


KRS2919

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, potrzebuję pomocy w podłączeniu SYMPHONY I pod licznik aby na nim wyświetlał RDS. Jak trzeba podłączyć przy radiu czy na CAN + i CAN - , czy DATA, CLOCK i ENABLE? Dodam tylko, że zmieniałem instalację z ORI na ORI BOSE i mam na czarnej wtyczce od radia kabelki DATA, CLOCK, ENABLE, puszczone do jakiejś czarnej wtyczki, ale z drugiej strony nic nie wychodzi. Czy wystarczy tylko z drugiej strony puścić kabelki pod licznik? na szarą kostkę pin 11,12,13 ? czy trzeba przełożyc na CAN. Autko to A4 B5 po lifcie pażdziernik 99 (pod vagiem pokazuje 2000). Licznik pełen FIS(zmieniałem z pół fisa) z białym podświetleniem. Proszę o porady w tym temacie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sympnony I nie ma CAN - podłączasz ENA , DATA i CLOCK - u mnie wszystko działa :)

dzięki za odpowiedź, czyli puszczam tylko z drugiej strony kable pod licznik i śmiga. A czy licznik z białym podświetleniem nie chodzi po CAN'ie ? to nie ma żadnej różnicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak druga strona pod licznik. Też zmieniałem z pół fisa na pełny i lata bez problemu. Białe podświetlenie nie równa się can.

Wysłane z terenu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak druga strona pod licznik. Też zmieniałem z pół fisa na pełny i lata bez problemu. Białe podświetlenie nie równa się can.

Wysłane z terenu

Wielkie dzięki za odpowiedź, więc działam. O wynikach poinformuję. Na razie dzięki. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licznik ma CAN ( korzysta do komunikacji z silnikiem , skrzynią itd. ) ale radio nie :)

Gdybyś podłączał np. RNS-E to wtedy trzeba się wpiąć w CAN czyli pin 5 i 6 szarej wtyczki

Edytowane przez Banan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat uważam jako zamknięty. Wszystko gra jak należy po podpowiedzi przez kolegów. Dzięki wielkie :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...