Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moja a4reczka


boom_mike

Rekomendowane odpowiedzi

Traz kolej na mnie i na moje audi A4. Na razie seria, dlubniete audio, ale konkretna zabudowa dopiero w czerwcu ( na razie zbieram sprzet ). Oczywiscie pojdzie chip u mastersa tez pewnie w lecie. Pozniej fele i moze zawias.

Mam nadzieje ze fotki mi sie uda wkleic bo robie to pierwszy raz.

Ocencie co i jak, licze na szczere odpowiedzi

dsc062729cy.jpg

dsc062739jl.jpg

dsc062749rw.jpg

dsc062757un.jpg

dsc062786bx.jpg

dsc062799hi.jpg

dsc062807aw.jpg

dsc062826bz.jpg

dsc062860sb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miodzio.Silniczek mamy taki sam i kolorek taki sam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo wirusowales juz cos w Wawce? Ja juz nie moge sie doczekac, ale u mnie priorytet to audio, wiec zbieram sprzet plus odkladam na zabudowe. 2 wzmacnimacze juz czekaja, okablowanie polozone, samochod wygluszony. Teraz tylko wiekszxy sub od tego co mam i mozna szalec ;) Nad kolamai sie zastanawiam, ale mysle ze 17 to maks, zeby bylo eleganciej ;) Hugo twoj ktory rok?, sprowadzales czy lokalny produkt ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo wirusowales juz cos w Wawce? Hugo twoj ktory rok?, sprowadzales czy lokalny produkt ;)

Jakoś ne było czasu , żeby podjechać do Wawki na chipsa.Może w maju jakoś podskocze.

Moja A4 jest z 04.2003.Po długich poszukiwaniach znalazłem ją w końcu w Belgii :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super auto :!:

dla mnie jeszcze tylko xenon, nie widzę czy Twój ma? no i ewentualnie 1.8 T pod machą :razz: 1.9 tdi też bym na pewno nie pogardził :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super auto :!:

dla mnie jeszcze tylko xenon, nie widzę czy Twój ma?

Ma , bo są spryskiwacze reflktorów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalne radio jedynie odlaczone od glosnikow, nie znalazlem interfesju do tego modelu alpiny aby wspolgralo z wyswietlaczem.. Nie chcialem pozatym "psuc" seryjnego wygladu kokpitu :) Mozna je wlaczac wylaczac, ale nic nie zagra ;) Samochod jest wygluszony ( drzwi przednie jak na razie) dynamate extreme. Glosniki z przodu to JL Audio XR650-CSi. Wzmacniacz to stara, ale super grajaca 4 kanalowa alpine V12 z subem rockforda w skrzynce. Obecnie w planach bedzie samochod bardziej wygluszany oraz zmianiana zabudowa z tylu. Czekaja 2 wzmacniacze Jl audio jeden monoblock drugi 4 kanalowy w wersji "slash". Poszukuje jeszcze wiekszego suba, ale modelu ktory mnie interesuje za "godziwe pieniadze" nie moge dostac. Interesuje mnie Cerwin Vega albo JL Audio 12w3d4.

Moze w przyszlym sezonie bede was reprezentowal w rookie cup. Na ten sezon sie juz nie wyrobilem.

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna :a4fan: wsumie tylko felga mogła by być wieksza i ładniejsza :rolleyes::thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekna! Pomaluj dokladki pod kolor nadwozia, lekka sciema. Proponowalbym takze jakies ladne felgi i lekko obnizyc zawias. Auto duzo zyska przez to :rolleyes: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...