Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Rotory na sprzedaż, więcej info w dziale sprzedam lub na pw ;)

Jest nowy pomysł ? :decayed:

Pomysłów jest wiele ale najpierw priorytetem są zimówki ;)

Przyjechały zimówki Dębica Frigo HP2 i dywany Geyer & Hosaja.

o7TOAO6M.jpg

nCeZfqBD.jpg

Opublikowano

Jaki rozmiar brałeś tych Dębic?

Opublikowano
  • Autor

Jaki rozmiar brałeś tych Dębic?

225/45R17 :wink:

Opublikowano

Strzelisz mi fotke jak to wyglada na feldze? Bo sam chce kupic dokladnie te opony na zime :)

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

3maj :wink:

6qNcq9Uw.jpg

Zqb2INZs.jpg

bkvTvXd8.jpg

Opublikowano

Krystian jeszcze bym prosił całego auta na tym setupie, bo szukam z tego co widzę identycznych felg do swojej B7 :) baa nawet mam taką jako zapas :)

Dzięki z góry :)

Opublikowano

Hejneken a z dywaników jesteś zadowolony? Pewnie ich jeszcze nie zakładałeś ale wydają się być porządne? Stopery trzymają mocno?

Opublikowano
  • Autor

Krystian jeszcze bym prosił całego auta na tym setupie, bo szukam z tego co widzę identycznych felg do swojej B7 :) baa nawet mam taką jako zapas :)

Dzięki z góry :)

StkTG80k.jpg

Hejneken a z dywaników jesteś zadowolony? Pewnie ich jeszcze nie zakładałeś ale wydają się być porządne? Stopery trzymają mocno?

Założyłem od razu jak przyszły xd Dywany spoko, coś tam śmierdzą ale tragedii nie ma, stopery trzymają. :wink:

Opublikowano

Dzieki ;) Bardzo ladnie sie prezentuje

Jaki zawias masz w furce?

Ja mam 1be plus pro kit -30 i troche sie boje, ze na 17" bede oral zderzakiem wszystko w zime :(

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez mateusztbg

Opublikowano
  • Autor

Gwint lowteca, wcześniej miałem 1bv i w zimie na 17" nigdzie się nie zakopałem. :wink:

Opublikowano

Podnosiłeś coś gwinta na zimę? ; )

Opublikowano
  • Autor

Podnosiłeś coś gwinta na zimę? ; )

Nie. :D

Opublikowano

Jakie plany na nowe kolo? Czym malowales zaciski, bo baardzo fajnie wyszly. :)

A tym co sie zabrali za dekielki i dobierali do dokladki to lapy upjerdolyć !!

Opublikowano
  • Autor

Jakie plany na nowe kolo? Czym malowales zaciski, bo baardzo fajnie wyszly. :)

A tym co sie zabrali za dekielki i dobierali do dokladki to lapy upjerdolyć !!

Podoba mi się felga z S3 8V, zobaczymy jak będzie z $ w przyszłym roku. Zaciski malowałem tym zestawem:

http://allegro.pl/zestaw-do-malowania-zaciskow-fluor-neon-niebieski-i6566707511.html

Opublikowano

Dzieki, bardzo fajnie wyszly. :)

Opublikowano

bardzo ładne audi,jak dokładka z cupry pasuje jak ją masz przymocowaną to oryginał czy zamiennik?

Opublikowano
  • Autor

bardzo ładne audi,jak dokładka z cupry pasuje jak ją masz przymocowaną to oryginał czy zamiennik?

Dokładka z cupry jest dość elastyczna, łatwo ją spasować, przymocowana na wkręty.

Opublikowano

Jak oceniasz te dębice? Jak na obecną pogodę to klei to jakoś?

Opublikowano
  • Autor

Jak oceniasz te dębice? Jak na obecną pogodę to klei to jakoś?

Na plus, co prawda zrobiłem dopiero na nich 200km ale na mokrym spisują się okej, przy ruszaniu i hamowaniu nie gubią trakcji zważywszy na to, że heble mam z 3.0tdi.

Opublikowano

Piekne auto i super fotki.

Widze ze nie boisz sie stosowac Castrola jak niektorzy. Ja tez uzywam zawsze tego oleju.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.