Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak skończę auto i będę we Wrocławiu trzeba się na zdjęcia ugadać :P

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor
Dnia 2.05.2017 o 22:31, Jakub Semrau napisał:

Jak skończę auto i będę we Wrocławiu trzeba się na zdjęcia ugadać :P

:thumbup1:

Wpadł długo oczekiwany znaczek :decayed:

DSC_012933.jpg

Opublikowano

Zdj z dalszej odległości mógłbyś dać?  Jakiegoś modułu używasz do swoich DRL?

Opublikowano

Ciekawy ten znaczek :thumbup1:

Opublikowano
7 godzin temu, hejneken napisał:

Wpadł długo oczekiwany znaczek :decayed:

Odważny krok nie powiem:o

Opublikowano
  • Autor
25 minut temu, FroS-t napisał:

Odważny krok nie powiem:o

Do odważnych świat należy :decayed:

Opublikowano

Jeśli jeździ tą furą lala z avatara to jeszcze jako tako. :decayed:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Kolego mam te same led-y ale na dziennych jest z nimi problem bo migają, dopiero na 80% mocy świecą dobrze. Jaki masz moduł dziennych?

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, RicS3 napisał:

Kolego mam te same led-y ale na dziennych jest z nimi problem bo migają, dopiero na 80% mocy świecą dobrze. Jaki masz moduł dziennych?

Mi tam normalnie świecą a mam ustawione na 30%, moduł mam od leparda.

Opublikowano

może to kwestia modułu a może i ledów? Jakąś felerna partia? A lepard to ktoś z forum?

Opublikowano
  • Autor
8 minut temu, RicS3 napisał:

może to kwestia modułu a może i ledów? Jakąś felerna partia? A lepard to ktoś z forum?

Reklamuj na te ledy jest rok gwarancji. Moduł od nich:

http://lepard.eu/

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Pora odgrzać temat, półtora miesiąca temu miałem drobną nieprzyjemność, gościu wymusił mi pierwszeństwo w wyniku czego uszkodził mi przedni zderzak. Auto oddałem do aso, zderzak wymienili.  W międzyczasie nawaliła pompa paliwa w baku, którą wymieniłem. Ogarnąłem też dokładkę, została psiknięta strukturą, halogeny poszły w fiolet, w rejestracje ledy, wymieniłem olej i filtry.  Położyłem drugi raz wosk swissvaxa ;)

BHNngH2R_o.jpg

mQCR5n0Z_o.png

qAEXxZiZ_o.jpg

DxXjYc3f_o.jpg

VldmZ35t_o.jpg

mb5rzMBz_o.jpg

8GIOQW0K_o.jpg

E1k6puak_o.jpg

fsL8cbkA_o.jpg

 

Opublikowano

Witaj, 

Dobrze, że skończyło się na lekkiej stłuczce!

Furka znowu jak nówka błyszczy ;D

Pozdrawiam!

Opublikowano
52 minuty temu, hejneken napisał:

Pora odgrzać temat, półtora miesiąca temu miałem drobną nieprzyjemność, gościu wymusił mi pierwszeństwo w wyniku czego uszkodził mi przedni zderzak. Auto oddałem do aso, zderzak wymienili.  W międzyczasie nawaliła pompa paliwa w baku, którą wymieniłem. Ogarnąłem też dokładkę, została psiknięta strukturą, halogeny poszły w fiolet, w rejestracje ledy, wymieniłem olej i filtry.  Położyłem drugi raz wosk swissvaxa ;)

BHNngH2R_o.jpg

mQCR5n0Z_o.png

qAEXxZiZ_o.jpg

DxXjYc3f_o.jpg

VldmZ35t_o.jpg

mb5rzMBz_o.jpg

8GIOQW0K_o.jpg

E1k6puak_o.jpg

fsL8cbkA_o.jpg

 

Jak wosk się sprawuje ? Też się zastanawiam nad tym woskiem. Robi robite na czarnym lakierze ?

Opublikowano
W dniu 15.06.2017 o 09:39, hejneken napisał:

:thumbup1:

Wpadł długo oczekiwany znaczek :decayed:

DSC_012933.jpg

Skąd ten znaczek ?? swietny ;D

Opublikowano
  • Autor
12 godzin temu, tomekxp2 napisał:

Jak wosk się sprawuje ? Też się zastanawiam nad tym woskiem. Robi robite na czarnym lakierze ?

Robi robotę ;) Przyjemnie się z nim pracuje, ładnie kropelkuje, dla mnie mega ;)

12 godzin temu, a4bartek napisał:

Skąd ten znaczek ?? swietny ;D

Z chin xd

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Dotarła w końcu kamerka i moduł od wosza z wyjściem AUX, podłączona i na swoim miejscu lecz walczę z wejściem do kanału 37 przez vcds :facepalm: Zamontowałem jeszcze pas holowniczy. 

qx3cMpnc_o.jpg

2QfkS6XI_o.jpg

Edytowane przez hejneken

Opublikowano

Matko jedyna co tam wisi z przodu:decayed:

Opublikowano

Weź to coś fioletowe odepnij... [emoji58]

Wysłane z mojego XT1650 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.