Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Piekne auto i super fotki.

Widze ze nie boisz sie stosowac Castrola jak niektorzy. Ja tez uzywam zawsze tego oleju.

Tak na początku lałem Castrola, ale po akcji z dpfem, przeszedłem na Motula :wink:

Opublikowano

Te 17" maja et 43? Dawałeś jakieś dystansy?

Opublikowano
  • Autor

Te 17" maja et 43? Dawałeś jakieś dystansy?

Tak 43, bez dystansów.

Opublikowano

No to taki sam zestaw wyladuje na mojej b7 :)

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Serio? Te same alusy mam u siebie na zimę i żeby tył tak wyglądał to siedzą 20mm na stronę.

Opublikowano
  • Autor

Serio? Te same alusy mam u siebie na zimę i żeby tył tak wyglądał to siedzą 20mm na stronę.

afroo, moja audi miała przetarty tył, ktoś zrobił to na odpierdziel w wyniku czego prawy tylni błotnik mam węższy o 5 mm od drugiego.

Edytowane przez hejneken

Opublikowano

moja audi miała przetarty tył, ktoś zrobił to na odpierdziel w wyniku czego prawy tylni błotnik mam węższy o 5 mm od drugiego.

tak to jest z tymi 'fachowcami' ;)

mimo tego furka zacnie sie prezenci :thumbup1:

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam, odkopie temat, żeby było widać, że coś się dzieje :decayed: Dzisiaj wpadły ponownie ledy w drl, miałem szczerze dość tej żółtej poświaty.  

W tym tygodniu audi jedzie jeszcze do spa, na korektę i zabezpieczenie woskiem. 

KGVtwf8A.jpg

GBEW9ZG0.jpg

100% długie:

Ulg3qEgJ.jpg

qHdiOvZR.jpg

30% dzienne:

k6f8oORZ.jpg

Opublikowano

Możesz zdradzić ile taka zabawa kosztuje z tymi ledami i gdzie kupowałeś?

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, johnnythebest napisał:

Możesz zdradzić ile taka zabawa kosztuje z tymi ledami i gdzie kupowałeś?

http://allegro.pl/zestaw-led-cob-h7-72w-7600-lm-zarowki-dzien-noc-i6779791180.html

 

Opublikowano

Wygląda to naprawdę dobrze... aż mam wrażenie, że za mocno świecą na tych 30% ale to pewnie kwestia zdjęcia. 

Opublikowano

NIe lepiej dorezać bixy ?? Ciekawe jak długo pożyją te ledy ,bo mocowo są dość mocne

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, karol1981 napisał:

NIe lepiej dorezać bixy ?? Ciekawe jak długo pożyją te ledy ,bo mocowo są dość mocne

Bixy w planach ale nie teraz. Rok gwarancji na nie więc się nie martwię.

Opublikowano

Wymagana jest do nich soczewka czy poprostu wsadziłas je w zwykle lampy?

Wysłane z mojego XZ

Opublikowano
  • Autor
13 minut temu, martinger416 napisał:

Wymagana jest do nich soczewka czy poprostu wsadziłas je w zwykle lampy?

Wysłane z mojego XZ
W zwykłe lampy.

Opublikowano

Nie rozpraszaja światła te LEDy? Nie będą radzić innych :)?

Wysłane z mojego XZ

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, martinger416 napisał:

Nie rozpraszaja światła te LEDy? Nie będą radzić innych :)?

Wysłane z mojego XZ
 

Rozpraszają, nie nadają się pod mijania, kupiłem je z myślą pod drl\drogowe, gdzie mogę regulować natężenie światła.

Opublikowano

Daj jakieś zdj jak to w nocy świeci :D

Opublikowano
  • Autor
Dnia 30.04.2017 o 16:33, reganajax napisał:

Daj jakieś zdj jak to w nocy świeci :D

chZorhJl.jpg

 

Audi już po korekcie, efekt dwóch dni pracy:

khjjH79u.jpg

RzKXYHAV.jpg

hOKpjCci.jpg

2ZlvENH8.jpg

J3WKmGxD.jpg

Opublikowano

Po korekcie świeci się jak psu jajca :thumbup1: 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.