Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Do zamknięcia.

Edytowane przez hejneken

Opublikowano

ładnie doposażony :) gratulację furki :) takie fotele chce mieć :)

Opublikowano

Witamy kolejnego Wrocławiaka :hi: Zapraszam kolegę na Spoty Wrocławskie :arrow2:http://a4-klub.pl/index.php?/topic/5304-spoty-wroclawskie-info-pierwszy-post/

Fajna fura, wpadaj się pochwalić i poznać nowe osoby z forum :)

Edytowane przez nitroo

Opublikowano
  • Autor

Nie jestem z samego Wrocka ale wpadnę na pewno ! :)

Edytowane przez hejneken

Opublikowano

o proszę , moją Audikę kupiłem we Wrocku :) mam do wrocka niecałe 60km


też mam 2007r BRB i dpf-a , więc gdyby nie nadwozia to byłyby identyko :)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Bokiem albo wcale :D

kmwASGzZ.jpg

Haw9xupd.jpg

na0YyQ6B.jpg

O0vvgvYB.jpg

jsvAm7PH.jpg

jx0N0Lhh.jpg

tU4LrYJr.jpg

ThefxlTI.jpg

Opublikowano

może byś coś podesłał do kalendarza? :naughty:

Opublikowano

Super fura! I ten wypas w 1.9 ;) szerokosci;)

Opublikowano
  • Autor

może byś coś podesłał do kalendarza? :naughty:

a chętnie :D

Super fura! I ten wypas w 1.9 ;) szerokosci;)

do szczęścia brakuję quattro :/

Opublikowano

to wysyłaj ;)

Opublikowano

Nie chciałeś mieć DRL tak jak z fabryki? Czyli zmiana MCE.

Chyba coś pomyliłem bo w B7 to chyba tylko w bixach się tak da.. ?

Edytowane przez Christiano

Opublikowano

Teraz dopiero zauwazylem, ze masz zrobione ledy obok mijania, mozesz powiedziec jak to rozwiazales?

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Nie chciałeś mieć DRL tak jak z fabryki? Czyli zmiana MCE.

Chyba coś pomyliłem bo w B7 to chyba tylko w bixach się tak da.. ?

Nie wiem czy tylko w bixach tak można ;p dużo osób polecało niefabryczny moduł więc się skusiłem i nie żałuję, jest wiele opcji i wszystko można ustawic według swoich upodobań przez kabel usb ;p

Teraz dopiero zauwazylem, ze masz zrobione ledy obok mijania, mozesz powiedziec jak to rozwiazales?

Moduł drl podpięty pod drogowe, ledy h7+ rezystory i wsio.

Ostatni element układanki :)

T3Cm7BZE.jpg

lMggoaUX.jpg

S8yU0D6P.jpg

Blaszki s-line założone <3 Dzięki Wandej ! :hi:

CLljYzaT.jpg

Są i wlepy ^_^

aLTVh46n.jpg

Mały up, wymieniony silnik nastawczy v70, odgrzybiona i nabita klima, zalany świeży olej i wymienione wszystkie filtry. ^_^

0C38XP2g.jpg

Edytowane przez hejneken

Opublikowano

No ładnie to już wygląda. A może być tylko lepiej. Rozumiem, że do DRL musi być fabryczne lusterko z czujnikiem zmierzchu?

Liczę zobaczyć ją kiedyś we Wrocławiu.

Pzdr.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

No ładnie to już wygląda. A może być tylko lepiej. Rozumiem, że do DRL musi być fabryczne lusterko z czujnikiem zmierzchu?

Liczę zobaczyć ją kiedyś we Wrocławiu.

Pzdr.

Niestety bez fabrycznego lusterka.

Wpadły nowe ledy tym razem już z technologią Cree oraz ramka klubowa 3D. ^_^

NTEnv95b.jpg

AgpsUWzx.jpg

IZFDnuML.jpg

Opublikowano

elegancko :thumbup1:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Kilka fotek z wedding day :D

Fotografia Paweł Koralus.

3sSNTImz.jpg

NMqlJr5c.jpg

vDTOH2gF.jpg

yfDqLETt.jpg

h1GsPJ9m.jpg

Pp4waeSP.jpg

VKDQJSSd.jpg

JLuDthXQ.jpg

K10Dbi9v.jpg

P7K8fOeM.jpg

eOl4n32t.jpg

0WRW9DXd.jpg

Edytowane przez hejneken

Opublikowano

Witam, ładna A4 i bogate wyposażenie w 1.9 - żadko spotykane.

Gdzie kolega kupił takie blaszki s-line na hamulce? Fajnie wyglądają :)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

W związku z zapychającym się dpfem padła decyzja na usunięcie tego wyrostka, powrócił zapach starego 1.9 :decayed: Dodatkowo miał być zrobione chip ale po wjechaniu na rolki i zhamowaniu okazało się, że ktoś to już zrobił wcześniej :)

ezbc35MO.jpg

Dziwi mnie tylko, że wypluł 134 konie, gdzie przy starym afnie udało się osiągnąć ponad 30 koni... Tuner powiedział, że dałoby radę wycisnąć jeszcze 10 koników ale zastanawiam się czy to nie będzie jakiś hardcorowy program auto ma przelot 230 tyś..hmm

Edytowane przez hejneken

Opublikowano

Powodzenia w rezaniu! :) bardzo ładna A4 i bogate wyposażenie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.