Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Manetka do wymiany ?


Acer3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wyjełem manetke przeczyscilem styki wkladam a tu nadal brak dlugich tylko mruganie a dlugie załanczaja sie przy wlanczaniu kierunku prawym . Juz z 3 razy rozkladalem i skladalem bo myslalem , ze cos zle zrobilem. Dalej w czarnej d*pie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Miałem taki sam problem moje przestały działać w moim przełączniku tylko działało miganie długimi , długie na stałe nie działał i pod koniec zaczeły przerywać kierunki.

Kupiłem nowy przełącznik te same objawy co moze byc nie tak ? W nowym przełączniku po 3 godzinach od montażu zaczeły działać długie na stałę i miganie też działa a kierunki dalej przerywają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wyjełem manetke przeczyscilem styki wkladam a tu nadal brak dlugich tylko mruganie a dlugie załanczaja sie przy wlanczaniu kierunku prawym . Juz z 3 razy rozkladalem i skladalem bo myslalem , ze cos zle zrobilem. Dalej w czarnej d*pie !

Źle poskładana manetka. Jak u siebie robiłem to za n-tym razem złożyłem poprawnie. Kiedyś znalazłem w internetach jak to złożyć, w moim przypadku okazało się, że blaszki były minimalnie zgięte, naprawiłem i śmiga do tej pory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wyjełem manetke przeczyscilem styki wkladam a tu nadal brak dlugich tylko mruganie a dlugie załanczaja sie przy wlanczaniu kierunku prawym . Juz z 3 razy rozkladalem i skladalem bo myslalem , ze cos zle zrobilem. Dalej w czarnej d*pie !

Źle poskładana manetka. Jak u siebie robiłem to za n-tym razem złożyłem poprawnie. Kiedyś znalazłem w internetach jak to złożyć, w moim przypadku okazało się, że blaszki były minimalnie zgięte, naprawiłem i śmiga do tej pory.

ok.Ale pytanie gdzie popełniłem bład??? przy dwoch blaszkach w 2 czesci manetki czy pogielem przez przypadek pojedyncza blaszke w 1 czesci odpowiedzialna za wlaczenie krotkich swiatel . Nie chce sie poddawac i podarowac tej cholernej manetce !

Po kolejnym skladaniu kierunki ok juz dzialaja dlugie tylko na krotko . poddaje sie i kupuje uzywke. Wydaje mi sie ze przelacznik ktory napiera na dwie blaszki od dlugich jest troszke stopiony i w tym tkwi problem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem to samo, WD-40 z rurką napsikane w styki i działa już prawie dwa lata. Jakiś czas temu ktoś na tym forum miał ten sam problem, doradziłem mu to samo i u niego też zaczęło działac

Edytowane przez GOLI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...