Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

źle spasowane radio - zostały szczeliny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć

Kupiłem auto w którym były właściciel zamontował radio, które w ogóle nie pasuje i źle wygląda, macie dla mnie jakieś propozycje jak się tego pozbyć?

http://www.directupload.net/file/d/3783/n5c5lxfl_jpg.htm

Edytowane przez Toskańczyk

Opublikowano

Ja pierd..le :facepalm:

Opublikowano

Taaaa... lepiej nie mozna tego określić. ..

Opublikowano

Musisz kupić cała nową ramkę. No ale coś mi się wydaje , ze tunel w środku też rzeźbił. Wyjmij ten syf i zobacz co się pod nim kryje.

Opublikowano
  • Autor

Czy ja dobrze rozumiem, że aby to radio wyglądało muszę dokupić tą ramkę za 200 zł ? Nie ma innej opcji np. wymiana radia?

http://allegro.pl/audi-a4-b5-ramka-nawigacji-2din-navi-2din-komplet-i4656135820.html

Opublikowano

ramka to ramka, a nie kosz tego radia nie spasujesz bez rzeźby bo jest z a3 albo sprzedaj te albo przerabiaj panel pod b5

Opublikowano

Pisząc ramka miałem na myśli wywalenie tego śmiecia i zakup concerta jakiegoś albo coś z 2 din. Zależy co chcesz. Ta kupa nawet kolorem nie pasuje do kokpitu.

Opublikowano
  • Autor

Najlepiej chciałbym coś do czego można podpiąć np. telefon czy mp3 i z tego słuchać muzy, ale też chciałbym aby design pasował do całości

Opublikowano

Bierzesz zwykłe seryjne radio jakie Ci pasuje z wyjściem na zmieniarkę i dokupujesz do tego zmieniarkę mp3 na karty pamięci.

Coś takiego : http://allegro.pl/zmieniarka-mp3-usb-sd-audi-vw-seat-skoda-gls-8zl-i4667023260.html

Opublikowano
  • Autor

Zmieniarka wędruje do bagażnika lub schowka rozumiem? Popatrzę czy ktoś się nie chce zamienić na radia

Opublikowano

Do schowka

Opublikowano

A ja ci powiem tak sprzedaj te radio bo to w ogóle nie spasujesz żeby było idealnie i kup lepiej oryginalne pod 2 din symphony II albo I ...

Opublikowano
  • Autor

A ja ci powiem tak sprzedaj te radio bo to w ogóle nie spasujesz żeby było idealnie i kup lepiej oryginalne pod 2 din symphony II albo I ...

Właśnie po zaciągnięciu opinii na forum mam taki plan, kupić fabryczne radio i do tego zmieniarkę ale to już chyba na przyszły miesiąc bo pompę paliwa do uszczelnienia mam a to 5 stówek mnie wyniesie

Opublikowano

Tu masz zalozone Syphony II w dodatku nie z A4. Te radia pojawily się później, w B5 syphony wyglądało inaczej i nie miało zmieniarki wbudowanej. jeśli ma to jakoś wyglądać to tylko ori Syphony I.

Opublikowano

A ja ci powiem tak sprzedaj te radio bo to w ogóle nie spasujesz żeby było idealnie i kup lepiej oryginalne pod 2 din symphony II albo I ...

Właśnie po zaciągnięciu opinii na forum mam taki plan, kupić fabryczne radio i do tego zmieniarkę ale to już chyba na przyszły miesiąc bo pompę paliwa do uszczelnienia mam a to 5 stówek mnie wyniesie

A skąd Ci cieknie? Może dasz radę sam to zrobić i zaoszczędzisz te 5 stówek ;)

Wysłane z terenu

Opublikowano
  • Autor

A ja ci powiem tak sprzedaj te radio bo to w ogóle nie spasujesz żeby było idealnie i kup lepiej oryginalne pod 2 din symphony II albo I ...

Właśnie po zaciągnięciu opinii na forum mam taki plan, kupić fabryczne radio i do tego zmieniarkę ale to już chyba na przyszły miesiąc bo pompę paliwa do uszczelnienia mam a to 5 stówek mnie wyniesie

A skąd Ci cieknie? Może dasz radę sam to zrobić i zaoszczędzisz te 5 stówek ;)

Wysłane z terenu

Ja dokładanie nie zlokalizowałem wycieku ale mechanik po 10 sekundach powiedział, że to pompa i mniej więcej pokazał gdzie, tak jak na zdjęciu

http://www.directupload.net/file/d/3786/gw68kgod_jpg.htm

Opublikowano

Sprawdź, czy na pewno Ci stamtąd cieknie, a nie na przykład spod nastawnika lub pokrywy nastawnika, bo wtedy sam dasz radę. A niech się ktoś jeszcze wypowie, czy tą uszczelkę da się łatwo wymienić.

Opublikowano
  • Autor

Czy takie ramki pasowałaby do mojego auta? http://allegro.pl/ramka-obudowa-radia-audi-a4-b5-fl-i4693184215.html http://allegro.pl/panel-ramka-deski-audi-a4-b5-lift-wysylka-i4666273455.html

chciałbym zrobić coś takiego jak na zdjęciu, ewentualnie jak podejść do tematu?

Niestety znalazłem sposób na rozwiązanie mojego problemu

http://allegro.pl/ramka-radiowa-audi-a4-b5-99-01-adaptor-2-1din-i4685591002.html

IMAG2377.jpg

Edytowane przez Toskańczyk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.