Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Drżenie wkładu lampy


j3drula

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, z zarowkami problemow nie mam.

Wysłane z mojego C6903

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tak skacze w jednej lampie po wymianie na soczewki z b8 , a jak wjadę na połataną drogę to skaczą obydwie i ludzie za którymi jadę myślą że długimi im mrugam, fachman co to robił powiedział że te soczewki z b8 są cięższe i to normalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie najgorzej z tymi przed nami, ostatnio wracam z Zielonej Góry wyprzdził mnie Benz na blachach ze Zgorzelca i po chwili hamuje przedemną - zobaczyłem tylko że Panowie mają grube szyje i mi się gorąco zrobiło :) Ale polecieli dalej ufff

Myślałem, że mi taczkę chcą zawinąć heee :)


muszę rozebrać tą lampę, poszukam coś na forum ale gdyby ktoś był pierwszy to "please" o linka.

dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


myślą że długimi im mrugam

Ło, to u mnie aż tak dużego drżenia nie zaobserwowałem.. Jeszcze jadąc nocą nikt z naprzeciwka nie dał mi znać że oślepiam, chyba że mają to w poważaniu, czego ja np nie mam i jak mnie ktoś oślepia, to przymykam oczy i walę długimi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inaczej jest jeśli się mija z kimś a inaczej jak jedziesz za jakimś autem i jak nie ma fotochromu to w lusterkach gostek ma dyskotekę, ale takich dróg wokół mnie coraz mniej. Swoją drogą jak komuś odmrugnę długimi to ma trochę zdziwko jaka światłość się robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To musiałbym jechać kilkaset metrów za tym kimś, bo dojeżdżając nawet do samochodu przede mną ów drżenie widzę dopiero jak się zatrzymam i to też nie w każdym przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Miałem podobny problem po regeneracji odblysnika ale problem usunięty. Brakowało spinki takiej jakby sprężynki u dołu w lampie.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem już o tym poście.. Ale zgadza się, miałem dokładnie to samo.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drgania odbłyśnika świateł mijania (widoczne szczególnie na wolnych obrotach) pochodzą również od regulatora tych świateł (elektrycznego silniczka) - w wyniku zużycia przekładni wewnątrz regulatora (w każdym modelu audi , czy innego auta). Przekonałem się o tym po wymianie - go w lewej lampie ( bo "wariował" z ustawieniami)  - w lewej lampie drgania znikły w prawej pozostały. Zamiennik z sklepu około 75 zł. z serwisu około 215zł.

W związku z tym mam pytanie czy ktoś usuwał luz w tym regulatorze - czy jest to wykonalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...