Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AAH] Nawiew nie działa


bartek789456

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem- dzisiaj padl mi chyba nawiew. Wogole mi nie dmucha ani na szybe ani na kratki i na nogi. Problem pojawil sie pierwszy raz. Szyby mi paruja bo nie dziala- pomożcie. Slychac jak silniczki pracuja te od zmian nawiewu szyby-kratki-nogi. A wogole nie slychac silniczka od wiatraka. Dopiero po kilku kilometrach zaczelo mi dzialac ale nie tak jak trzeba bo nie dmuchalo na max. i dziwny dzwiek sie wydobywal tak jak silniczek by sie zacierał.. i teraz znow nie dziala. Czy silniczek juz mam do wymiany i gdzie on sie znajduje. Dodam ze klimatronik mi tez nie raz migal ale wszytko bylo ok do tej pory. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu znajdziesz opis jak sie dostać do silnika nawiewu http://www.a4-klub.pl/smf/a4_b5_odgrzybianie_klimatyzacji-t10719.0.html

co do objawów które opisujesz to trudno powiedzieć, możliwe że przyciera się silnik ale to niech wypowiedzą się Ci którzy mają jakieś doświadczenia w tej materii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam podobny problem więc nie chce zakładać nowego wątku. Otóż mi wentylator wczoraj odmówił posłuszeństwa, to znaczy, wogóle przestał działać. Na klimatroniku błąd 18.1 oraz 18.3. czyli brak zasilania na silniku sporadycznie oraz stale.

Co ciekawe, naprawa silnika polega na tym, że odkręcam schowek, i walnę pięścią w silnik, i wtedy zaczyna działać, i już niby jest wszystko OK, choć błąd zostaje 18.3 czyli sporadyczny brak zasilania. Ruszanie samą kostką nic nie daje, trzeba mu poprostu walbnąć i rusza :evil:

Co może być przyczyną? jutro będę go wykręcał i jedyny pomysł jaki mi do głowy przychodzi to zalanie go jakimś specyfikiem który używałem tez do czyszczenia przepływomierza. Macie jakies sugestie, albo może się spotkał ktoś z tym? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, to już było nieraz, szczotki wymień albo tylko oczyść jeżeli się do czegoś nadają i jeżeli nie jest zeszlifowany komutator to będzie chodziło ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...