Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ekologia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

(...) nasze autka juz kompletnie nic nie zmieniaja. i te wszystkie normy to robienie z ludzi wala i udawanie ze sie cos robi dla planety.

:polew: :polew: :polew:

Stary - do strefy śmiechu powinieneś to dać ...

mi się ekologia kojarzy z ekoterroryzmem... i z ekoterrorystami zrobiłbym to samo co należy zrobić z (tu sobie wypełnić)

czyli:

za stodołę i rozstrzelać.

Aaaalbo nie zrozumiałem co chciałeś przekazać, albo masz nieźle nasrane we łbie ... :D

Ale, żeby nie było, że tylko OT -uję.

Lekcewazenie kwestii ekologicznych to jak sranie pod siebie. No, oczywiście, ze można... Jak ktoś lubi ...

Ja nie lubię, dlatego bardzo mocno się staram robić wszystko co się tylko da.

Opublikowano

Aaaalbo nie zrozumiałem co chciałeś przekazać, albo masz nieźle nasrane we łbie ...

Witek-roz....ales mnie teraz :polew:

Opublikowano
  • Autor

Ja w przysłości chcę się zająć montażem turbin wiatrowych, paneli słonecznych itp, a w dalszej przyszłości być może też produkcją... :)

Wiatraki_-_archiwum.jpg1180697000.jpg

Opublikowano

za stodołę i rozstrzelać.

U mnie ciężko o stodołę bracie. Ale już wiem, czemu akurat Ty masz takie poglądy.

Opublikowano

Pogadajcie z ludzmi z Augustowa. Oni znają bardzo dobrze kwestie ekologiczne, bo odczuli i odczuwają je na własnej skórze.[br]Dopisany: 15 Październik 2008, 12:28_________________________________________________Bo trzeba odróżnić pewne rzeczy i wartości

Opublikowano
  • Autor

Bo trzeba odróżnić pewne rzeczy i wartości

Święta racja.

Opublikowano

Bo trzeba odróżnić pewne rzeczy i wartości

Święta racja.

Nom...

Augustów mówicie ...

4 lata mieszkałem między dwoma ulicami, którymi niemal 24h napierdzielały TIRy, a pod podłogą nawalała knajpa.

Jakoś nie przyszło mi do głowy, żeby wy***ać Kampinos i pniakami winowajców za***ać ...

Co ja dziś taki wulgarny jestem :mysli:

Opublikowano

4 lata mieszkałem między dwoma ulicami, którymi niemal 24h napierdzielały TIRy, a pod podłogą nawalała knajpa.

Jakoś nie przyszło mi do głowy, żeby wy***ać Kampinos i pniakami winowajców za***ać ...

Co ja dziś taki wulgarny jestem :mysli:

Ja też nie zauważyłem żeby ludzie z Augustowa chcieli zrównać Rospude z ziemią. Chcą tylko wyje..ć te TIR'y z miasta.

Opublikowano

Co ja dziś taki wulgarny jestem

...a tam Witek pirdolisz... :wink4:

Opublikowano

Byl kiedys fajny reportaz w angielskiej tv o segregacji smieci. Ludziska sie trudzili zeby to porozdzielac, a potem smieciara to zabrala i poszlo do tej samej "dziury" z innymi. Ale i tak segreguje.

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Fajne to. :th:

Opublikowano

ciekawe ile kosztuje taki zestaw...u mnie ostatnio pokazaly sie turbiny pradotworcze,a w anglii wieje...moze cos z tego wyjdzie...

Opublikowano
  • Autor

Turbiny wiatrowe pokazują się wszędzie, a co najlepsze sporo prywaciarzy zaczyna je stawiać na swoich posesjach (nie koniecznie te duże śmigła). :)

Opublikowano

mało tego że zasilasz swoje gospodarstwo to możesz jeszcze odsprzedać nadwyżkę energii, którą elektrownia musi kupić. Dodatkowo dostajesz kasę za wytwarzanie "zielonej energii" :decayed: z tym że jak się zdecydujesz na wiatrak to musisz wypożyczyć i ustawić na rok urządzenie do pomiaru wiatru u Ciebie na polu. Wtedy odczytasz dane i zobaczysz czy Ci się bezie kalkulowało ustawienie wiatraka :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.