Audi Concert i Chorus z Bluetooth, AUX, USB, SD i wyeliminowany problem płynnej regulacji głośności

Fazii

Wymieniając same radio na porządne nie ori warto wymienić głośniki, różnica w jakości będzie spora.
Concert Gold komponuje się z deską i bezproblemowe podłączenie plug & play. Wkładasz i gotowe. Gold z usb zagra jak ze zmieniarki cd. Oczywiście jakość plików mp3 też ma znaczenie.
Jeśli ori głośniki się już sypią to lepiej nowe radio i głośniki.

Domyślam się że autor tego modułu naprawczego to ten sam z tej strony? https://www.programatory.com/radio-chorus-audi-p-653.html

Posiadam radio Chorus II (kaseciak) i często jest z nim taki problem, że kiedy daje głośniej to radio się wycisza. Skontaktowałem się z autorem tego modułu (dla Chorus i Concert), ale niestety moduł ten nie działa z moim radiem. Jeśli ktoś ma jakiś pomysł to piszcie.