Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Przełącznik świateł jaki będzie pasował?


A4_Dominik_WAW

Rekomendowane odpowiedzi

sprawdzałem w ETCE i tylko od A4 B6 podejdzie, a nowy przełącznik 260 zł. w ASO i troszkę lepiej wykonany poprawili jakość nie wyciera się jak w pierwszych modelach :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś rade na tak wyglądający przełącznik :

http://odsiebie.com/pokaz/657140---1171.html

Sam przełącznik działą w 100% jednak ten plastik :( może ktoś ma sam plastik do sprzedania bo nie uśmiecha mi się kupno nowego przełącznika za 370 lub 260 zł z powodu powycieranego przełącznika. Przoszę o kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie chce robić nowego tematu, bo mam tylko małe pytanie.

Mam szanse kupić przełącznik, który był zamontowany w B6 tylko bez ksenonów. Ja mam ksenonki i koleś, który ma do sprzedania ten przełącznik, niestety mówi, że nie będzie pasował. Jak twierdzi, u mnie jest automatyka regulacji wysokości świateł i dlatego nie podejdzie. Czy kolega ma rację? Niestety nie mam możliwości przełożenia i sprawdzenia.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peya81 mam u siebie bixy a włącznik z samochodu z żarówkami H7 i nic złego się nie dzieje , więc to co mówi koleś to kompletna bzdura .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok sprawdziłem nr: ja mam 8eo 941 531 A 01A-K 1272 a kolo na podobnie tylko 8eo 941 531 A 01A-K2623 - chyba tylko ten pierwszy nr częsci wystarczy aby były zgodne co? mówię o 8eo 941 531

Będzie git??? ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież PIXI napisał ze on ma przełącznik od zwykłych lamp i wszystko bangla :gwizdanie:

Na moje to co napisał koleś do głupota, co ma przełącznik do rodzaju świateł?? :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za odgrzewanego kotleta ale u mnie ten przelacznik tez jest dosc wytarty.Czy ktos moze mi powiedziec jak sie demontuje stary i montuje nowy badz podac linka do temtu bo szukalem i nie moge znalesc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za odgrzewanego kotleta ale u mnie ten przelacznik tez jest dosc wytarty.Czy ktos moze mi powiedziec jak sie demontuje stary i montuje nowy badz podac linka do temtu bo szukalem i nie moge znalesc.

wciskasz przełącznik i przekręcasz w prawo i taki wciśnięty pociągasz do siebie i pięknie wychodzi :naughty: montaż to wciskasz, aż wskoczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok,dzieki :)mam nadzieje ze nic nie połamie :kox: A jeszcze takie pytako odnosnie przelacznika do podnoszenia szyby po stronie kierowcy.Z tym tez jest taka latwa sprawa czy trzeba demontowac boczek drzwi caly?ktos juz to robil?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety trzeba zdemontować cały boczek :confused4: od środka jest kilka wkrętów mocujących rączkę, dopiero po jej zdemontowaniu masz dostęp do przycisków podnoszenia szyb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha to postaram sie jakos tam dostac :naughty: żeby nie smiecic i zakladac nowego tematu jeszcze ostatnie pytanko odnosnie oswietlenia wnetrza.Chodzi mi o podswietlenie regulacji przy kratkach nawieu,czy sa one podswietlane seryjnie w kazej b6 czy musi byc jakis dodatkowy pakiet oswietlenia?bo u mnie one nie swieca :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...