Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AKN] Wyprucie katalizatora


norbert26

Rekomendowane odpowiedzi

Swoją drogą ciekawy jestem dzwięku 1.9 tejdej bez żadnych tłumików praktycznie.

Kolega A3 ..ma tylko końcowy :decayed: Świszcze jak cholera :tongue4:

A właściwie to po co chcesz wywalić te tłumiki?? :mysli:

Przyjedz na spota to Ci powiem :polew:

Muliii ... wiec jak mam juz wycinać kata ..to przy okazji pozbęde sie jednej puszki :naughty:

Daj znac, to się zrobi hurtowe wycinanie kata :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro wycinam :wink4:

I SŁUSZNIE. Gadanie, że ilość tłumików musi się zgadzać itd. nie dotyczy autek z turbo. W aucie z turbo najlepiej jakby nie było żadnego tłumika tylko prosta rura :decayed:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2008, 14:08_________________________________________________

Swoją drogą ciekawy jestem dzwięku 1.9 tejdej bez żadnych tłumików praktycznie.

Posłuchaj auta Adamooo. Jak na tdi ma za***isty dźwięk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro wycinam :wink4:

I SŁUSZNIE. Gadanie, że ilość tłumików musi się zgadzać itd. nie dotyczy autek z turbo. W aucie z turbo najlepiej jakby nie było żadnego tłumika tylko prosta rura :decayed:

Kurde ..no to co ..wywalić wszystkie tłumiki ? Bo to też chodziło mi po głowie .. Mam długą kwasianą końcówke ozdobną ..można by ja na koniec wspawać zamiast tłumika końcowego i po sraczce :naughty:

Tylko czy nie będzie za głośno :kwasny: Adamoooo mam całkowicie wolny wydwch ?

Bo A3 ma tylko wydech końcowy ..

pogadamy na spocie

Ś..luz Grześ :decayed: Jak chcesz pozbyć sie wydechów to mogę Ci odpsrzedać drugą końcówke :naughty: Bo u mnie sie nie da zrobić 2 wyjść :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raggaman, jestem bardzo ciekawy co to Ci z tego wyjdzie. :)

A jak sprawdzić czy katalizator jest jeszcze sprawny, bo zastanawiałem się czy w taty Passacie 1.9 nie wyciąć kata..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raggaman, jestem bardzo ciekawy co to Ci z tego wyjdzie. :)

A jak sprawdzić czy katalizator jest jeszcze sprawny, bo zastanawiałem się czy w taty Passacie 1.9 nie wyciąć kata..?

Narazie krzyknięto mnie 200 zł za wywalenie wszystkego prócz końcowego ..i wspawanie tam rurek ...walcze dalej ..bedzie taniej :decayed:

Jaka średnica rur do diesla ?? :disgust:[br]Dopisany: Październik 01, 2008, 04:36:06 pm_________________________________________________Kat wywalony ...tłumi środkowy tez...auto nie jedzie .. nie rozpędza sie ...dociągnąć do 100 km/h to wielki problem .

CO jest przyczyną ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz tłumiki przelotowe może to skutkować wypłukiwaniem spalin które nie będą miały żadnego oporu przepływu. Wyczytalem gdzies na forum. I nie robie sobie jaj :hi::mysli:[br]Dopisany: 02 Październik 2008, 22:25_________________________________________________raggaman a czy lambda zostala w tym samym miejscu w ktorym byla? bo u Ciebie jest jedna wiec z tym nie ma problemu, tak ze przeplywka nie powinna szwankowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszna lipa z tym wydechem :confused4:

Wszystko wskazuje na przepływkę...

Przepływka podmieniona z passatem AFN i to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś gośc na tdi.pl pisał, że jak się da za szeroką rurę to może odprężyc silnik? :mysli:

http://tdi.pl/component/option,com_smf/Itemid,5/topic,2442.0/prev_next,prev/#new

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raggaman[/b] a czy lambda zostala w tym samym miejscu w ktorym byla? bo u Ciebie jest jedna wiec z tym nie ma problemu, tak ze przeplywka nie powinna szwankowac

właśnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raggaman[/b] a czy lambda zostala w tym samym miejscu w ktorym byla? bo u Ciebie jest jedna wiec z tym nie ma problemu, tak ze przeplywka nie powinna szwankowac

właśnie ?

Po Vagowaniu ..bład sterowania suszarką :decayed: Auto lata..duuzo lepiej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raggaman[/b] a czy lambda zostala w tym samym miejscu w ktorym byla? bo u Ciebie jest jedna wiec z tym nie ma problemu, tak ze przeplywka nie powinna szwankowac

właśnie ?

Po Vagowaniu ..bład sterowania suszarką :decayed: Auto lata..duuzo lepiej :wink4:

No to nieźle :good:

Jak dźwięki z niebieskiego, mruczy czy warczy, da się wytrzymac? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dźwięki z niebieskiego, mruczy czy warczy, da się wytrzymac? :naughty

Powiem tak ..myślałem , że bedzie głośniej ..dobrze jest :good:

Żałuje , że nie wy***ałem ten końowego :kox:[br]Dopisany: Październik 03, 2008, 01:06:31 pm_________________________________________________

No i wszystko fajnie. Polecam taki zabieg wszystkim tdi z grubszym przebiegiem :good:

:notworthy:

Fotki efektu końcowego wrzuce później :tongue4:

Kolkov

Dzwięk coś takiego jak to ..

http://pl.youtube.com/watch?v=CuiYOGKOdew&feature=related

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...