Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

naprawa skrzyni biegów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, piszę odnośnie samodzielnej regeneracji skrzyni biegów w audi a4b5. Chodzi mi o jakieś wskazówki jak ja rozebrać żeby biegi się nie przestawiły bądź rozleciały gdyż potrzebuję sprawdzić synchronizatory z 2-3 bieg i na z 3 na 4, bo powoli słychać lekkie zgrzytanie podczas wbijania biegów na zimnym jak i również na ciepłym.

Opublikowano

Chyba już było coś podobnego na forum ale nie wiem czy do automatu. Sprawdzałeś ile masz oleju w skrzyni?

Opublikowano

Koszt naprawy przekroczy zakup drugiej.

odpusc sobie no chyba ze masz worek pieniedzy i lubisz sie bawic

Opublikowano
  • Autor

olej jest w normie, dodam ze zaczęło się to dopiero z 2 tygodnie temu. worka pieniędzy nie mam, ale zregenerować skrzynie mógłbym sobie zrobić tylko właśnie części będą drogie, więc wnioskując lepiej się opłaca kupić drugą, ale czy to będzie opłacalne bo nie wiadomo co się kupi.

Opublikowano

Chyba już było coś podobnego na forum ale nie wiem czy do automatu. Sprawdzałeś ile masz oleju w skrzyni?

Tak, poradnik naprawy/regeneracji jest na forum ale dotyczacy automatycznej 4-ro biegowej skrzyni.

Wysłane z mojego GT-I9100

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Kup inna.Szkoda czasu i pieniedzy na remont starej

  • 1 rok później...
Opublikowano

Kup inna.Szkoda czasu i pieniedzy na remont starej

Witam

Jestem w trakcie rozbierania skrzyni biegów CTF od mojego auta.

Wałek sprzęgłowy (wejściowy) ma luz promieniowy ok. 0,1mm w związku z tym chciałbym sprawdzić na nim łożyska i je wymienić.

Miałbym kilka pytań odnośnie rozbierania skrzyni i jej naprawy:

- Jak wyjąć wałek sprzęgłowy (wejściowy)?

Po rozdzieleniu obudowy w jej tylnej części została luźna sprężyna! Gdzie powinna być umiejscowiona ta sprężyna?

Fajnie by było jak by ktoś mógł podać numery katalogowe :

- łożyska kulkowego na wałku wejściowym od strony sprzęgła

- uszczelniacza na wałku wejściowym od strony sprzęgła,

- łożysk wałkowych na wałku wejściowym,-

Jak wyjmę wałek sprzęgłowy to będę mógł oczywiście pomierzyć łożyska i uszczelniacze, ale być może będę musiał je zamawiać po numerach katalogowych.

Na co uszczelniać obudowę skrzyni? Oryginalnie była posklejana bardzo delikatnie białym preparatem.

W załączeniu kilka zdjęć, pozdrawiam

http://www.directupload.net/file/d/4507/l7xpkbsf_jpg.htm

http://www.directupload.net/file/d/4507/cawjn8da_jpg.htm

http://www.directupload.net/file/d/4507/ajj5k2kg_jpg.htm

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.