Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Andrzej777

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Andrzej777

  1. Polecam turbospec rakszawa
  2. Pomyśl trochę nad tym wydechem, żeby nie było głośno. Ja w swoim AEB miałem od początku2,75 cala, srodek rm motors 2,75 przelot ikoniec 2,5 niemiecki markowy tłumnik. Dźwięk fajny ale na dłużsą mete za głośno
  3. Sprzęgło zakładają od 1z. Ale jak planjesz duży momet to nie polecam.
  4. Andrzej777 odpowiedział(a) na Andrzej777 temat w 4.2
    Dzięki panowie za pomoc Korzystając z okazji powiedzcie mi jakie instalację lpg macie w swoich eskach.
  5. Andrzej777 opublikował(a) temat w 4.2
    Potrzebuje wyporzyczyć blokady rozrządu do 4.2. Posiada ktoś takie? Z góry dzięki.
  6. A gdzie one się znajdują?
  7. Podłaczm się pod temat z zapytaniem jaki fmic wejdzie max do 1.8t b5 pod zwykły zderzak a jaki pod eski?
  8. Co za kolektor wkładasz do swojego 1.8T?
  9. uwazaj na plastiki tylnych słupków czesto są zrzesiałe od słońca i pękają
  10. zmien zamki i mocowania i powinno być git
  11. z tego co kojarze to nie
  12. Andrzej777 odpowiedział(a) na wicu782 temat w Audi A4 B5
    powinna pasowac. tylko v6 ma inna maglownice
  13. Andrzej777 odpowiedział(a) na hosearkadio temat w 1.8T
    ten z symbolem n kosztuje ok 160 zł. Ile zapłąciłeś za p?
  14. Andrzej777 odpowiedział(a) na stomi temat w 1.8T
    Jest to opcja do temp oleju w zegarach na 6 wskażników
  15. Kup inna.Szkoda czasu i pieniedzy na remont starej
  16. Zgadzam się z kolegą DEV. Ale tylko b6 fwd miało multi. W quattro był tip
  17. w tym modelu raczej nie zdarza sie zeby dwumas wysiadł przy serii. masz do wymiany samo sprzęgło proponowałbym wlożyć sprzegło od avf czyli 1.9 tdi 131km na 6 biegach 245mm
  18. Andrzej777 odpowiedział(a) na dupawka temat w Audi A4 B5
    Miałem taką pompkę u siebie i włożyłem z symbolem K pilot 433mhz wszystko działa jak trzeba. Jedyna wada mały zasięg. Powodzenia
  19. z tego co mi panowie wiadomo to ADR ma krótszą skrzynie niż AEB
  20. Chciałbym założyć do mojej a4-ki felgi od audi tt o specyfikacji 9x18 et 52. Proszę o pomoc czy to w ogóle wejdzie i jaką oponę trzeba naciągnąć. Dodam że audi jest na gwincie. Dla uproszczenia daję link felg. ORYGINALNE FELGI ALU AUDI TT 18'' (3972519716) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  21. Gdzie obszywałeś fotele?
  22. [Połaniec] Witam wszystkich mam na imię Andrzej jeżdżę A4 B5 1.8t

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.