Treść opublikowana przez Andrzej777
-
Hybryda do AEB gdzie robić?
Polecam turbospec rakszawa
-
Zmiana wydechu na 2.5" w AEB
Pomyśl trochę nad tym wydechem, żeby nie było głośno. Ja w swoim AEB miałem od początku2,75 cala, srodek rm motors 2,75 przelot ikoniec 2,5 niemiecki markowy tłumnik. Dźwięk fajny ale na dłużsą mete za głośno
-
AHU Jakie mocne sprzęgło?
Sprzęgło zakładają od 1z. Ale jak planjesz duży momet to nie polecam.
-
BBK Blokady Rozrząd
Dzięki panowie za pomoc Korzystając z okazji powiedzcie mi jakie instalację lpg macie w swoich eskach.
-
BBK Blokady Rozrząd
Potrzebuje wyporzyczyć blokady rozrządu do 4.2. Posiada ktoś takie? Z góry dzięki.
-
Zaworki zwrotne oleju w naszych 4.2 V8
A gdzie one się znajdują?
-
Montaż FMIC do A4 B6 1.8T
Podłaczm się pod temat z zapytaniem jaki fmic wejdzie max do 1.8t b5 pod zwykły zderzak a jaki pod eski?
-
Upgrade hamulca tylnego w autach FWD - 280mm
Super projekt.
-
korektor wydwchu 18t pekniety
Co za kolektor wkładasz do swojego 1.8T?
-
podsufitka Pytanie
uwazaj na plastiki tylnych słupków czesto są zrzesiałe od słońca i pękają
-
Fotele Avant do sedana Pomoc
zmien zamki i mocowania i powinno być git
-
Kierownica trójramienna przedlift brakujący element !
z tego co kojarze to nie
-
Wymiana maglownicy
powinna pasowac. tylko v6 ma inna maglownice
-
zawór DV
ten z symbolem n kosztuje ok 160 zł. Ile zapłąciłeś za p?
-
Nieznajoma wtyczka
Jest to opcja do temp oleju w zegarach na 6 wskażników
-
naprawa skrzyni biegów
Kup inna.Szkoda czasu i pieniedzy na remont starej
-
Automat w A4 B5, Tiptronic czy Multitronic.
Zgadzam się z kolegą DEV. Ale tylko b6 fwd miało multi. W quattro był tip
-
1.8T quattro 150km "AEB" sprzegło
w tym modelu raczej nie zdarza sie zeby dwumas wysiadł przy serii. masz do wymiany samo sprzęgło proponowałbym wlożyć sprzegło od avf czyli 1.9 tdi 131km na 6 biegach 245mm
-
pompa centralnego
Miałem taką pompkę u siebie i włożyłem z symbolem K pilot 433mhz wszystko działa jak trzeba. Jedyna wada mały zasięg. Powodzenia
-
Jaka najbardziej ekonomiczna skrzynia do ADR/AEB ośka
z tego co mi panowie wiadomo to ADR ma krótszą skrzynie niż AEB
-
Felgi do b5-tki fwd od tt II
Chciałbym założyć do mojej a4-ki felgi od audi tt o specyfikacji 9x18 et 52. Proszę o pomoc czy to w ogóle wejdzie i jaką oponę trzeba naciągnąć. Dodam że audi jest na gwincie. Dla uproszczenia daję link felg. ORYGINALNE FELGI ALU AUDI TT 18'' (3972519716) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
Gdzie obszywałeś fotele?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
[Połaniec] Witam wszystkich mam na imię Andrzej jeżdżę A4 B5 1.8t