Skocz do zawartości
IGNOROWANY

jakie zawieszenie gwintowane A4 B7


marcin20a4b7

Rekomendowane odpowiedzi

Jeździłem u znajomego na AP, bardzo fajny zawias jeśli używamy auta do codziennej jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam właśnie interesuje mnie ostatnio kupno gwintu i szukam czegoś rozsądnego myślę nad fk automotive wydaje mi się dość tani i wydajny jak za te pieniążki, mam sedana w 1.9 ;) jakieś rady pomoce zanim zacznę kupować gwint coś warto zrobić kupić sprawdzić ? nie wiem nie znam się nigdy gwintu nie miałem , kiedyś musi być ten 1 raz ^^ Pozdrawiam i czekam na pomoc koledzy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem gwint mts technik 3lata

+ na wyglad

+ sztywny, super trzymanie

+ nie za drogi

- progi tylko przy 5kmh

po 3latach:

- tyl pordzewial strasznie

- tyl siadl i zmiekl

- wymiana zapieczone gwintu to masakra

- wymienilem sprezyny na eibach pro kit -30mm i znow jest sztywno ale wyzej

z punktu doswiadczenia czasu, teraz zmienialbym na jakies amorki sportowe + eibach pro kit -30 albo -40

moze drosze zestawy sa duzo lepsze, chociaz amorki mts caly czas ladnie dzialaja i sprawne bdb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam AP cena adekwatna do jakosci :)
Sam uzywam Gwintu Raceland jestem mega zadowolony, a aktualnie na tym gwincie zbudowalem Air-Ride

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pakować się w gwint to KW, Ap (zarazem rozsądne cenowo, a komfort jeszcze jakiś jest). Nie warto się pakować w mts technik itp., bo nie warto, szkoda z auta robić taczkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnosnie zawieszenia ap. Wlasnie mam zamiar kupic zawieszenie tej firmy. Ale przy wyborze do mojego samochodu sa 2 wersje. Chodzi o nacisk na przednia os. Na wlepce w aucie nacisk na przednia os 1100kg a na tylnią 1090kg. A przy wyborze na stronie ap jest przy pierwszej wersji nacisk na przednią os max-1080 a przy drugiej wersji max nacisk 1081-1250. Którą wersje wybrać???

Wysłane z galaxy s7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...