Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 TDI] dziwny "gwizd" przy dodawaniu gazu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to najlepiej zrób to jak bedziesz ruszał .... i najlepiej na parkingu podziemnym

nieee, lepiej prawym bokiem auta blisko ściany..

jeszcze z wystawiona głową zawadzi o sciane i dopiero bedzie .... :diabelek:

tak czy siak bedzie słychac .... :diabel2:

Opublikowano

wiem ze gwiżdze bo kiedys rozebrałem sobie prawie cały przód somochodu( szukałem któredy mi woda cieknie) to wsrodku gwizdało ze ho ho

Opublikowano

Mam to samo gwizdanie, pojawia sie od ok 1800obr. i przestaje przy 3200 okolo. Pojawilo mi sie to po czyszczeniu turbinki, z tym ze zmienilem program na oryginal, bo mialem wczesniej wirusik. Wczesniej na chipsie teg nie slyszalem, wiec tez sie zastanawiam czy to norma czy cos skonocilem przy czyszczeniu. Sprobuje zmienic program i zobacze jak to sie zachowa, bo przed czyszczeniem tego nie bylo. Napisze co i jak po tescie.

Opublikowano
Mam to samo gwizdanie, pojawia sie od ok 1800obr. i przestaje przy 3200 okolo. Pojawilo mi sie to po czyszczeniu turbinki, z tym ze zmienilem program na oryginal, bo mialem wczesniej wirusik. Wczesniej na chipsie teg nie slyszalem, wiec tez sie zastanawiam czy to norma czy cos skonocilem przy czyszczeniu. Sprobuje zmienic program i zobacze jak to sie zachowa, bo przed czyszczeniem tego nie bylo. Napisze co i jak po tescie.

dlaczego zmieniłes program na ori ?

Opublikowano

Zmienilem program bo mialem tanie rzemioslo, uniwersalny do danego modelu sterownika i auto strasznie dymilo przy przyspieszaniu. Po prostu szkoda silnika. Pojutrze postaram sie zrobic tescik, chociaz dzisiaj sie wsluchalem i to bardziej syczenie niz gwizdanie, a kolektor tez czyscilem, wiec moze mam nieszczelnosc w ukladzie ssacym.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

powiem wam że u mnie w AWX strasznie syczy mam rozebrany tunel środkowy, schowek z prawej str i obudowępod kolumną kierownicy (bo zmieniałem navi) i ten syk u mnie przy wyższych obrotach zamienia się w jakby sprzężenie może to być coś ze zmienną geometrią łopatek ???

Opublikowano

Ekstremalne przypadki to taki luz na wałku że wirnik obciera o obudowę, czasem też do układu wpadnie "mucha w kasku", uszkodzi którąś z łopatek i już mamy piękny świst

Jak tylko gwiżdże a nie puszcza oliwy to jeździć i się nie przejmować.

Opublikowano

Witam. Proponuje sprawdić nakrętki turbina\rura wydech. U mnie notorycznie się odkręcają i zaczyna gwizdać. Ewentualnie kolejne 3 śruby za katalizatorem(dostęp fatalny).

Opublikowano

u mnie to był pęknięty zbiornik podciśnień mocowany przy prawej podłużnicy ( w etce nazywa się to tłumik nie wiadomo czemu...)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.