Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ksenony, czarna plama w środku


Swir3k

Rekomendowane odpowiedzi

Już 3 razy miałem kontrolę i nie czepiali się, a przegląd też przyszedł. :)a jak mnie złapią? To zmienię na miejscu i po sprawie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

nie chcę zakładać kolejnego tematu ale mam pewnie problem z tymi lampami :)

Otóż wstawiłem do nich żarówki megalight ultra 120 i zauważyłem że dzieje się podobni jak przy ksenonach. Otóż lampy swiecą na boki. W lato tego nie widziałem bo nie było za dużo tras w nocy ale teraz myśle czy można to jakoś wyregulować czy poprostu mam te lampy wyrzucić i wstawić ori boscha z 1998 roku.

Lampy dla przypomnienia to sonar angel eyes black.

Pozdrawiam

i z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wywal te "lampy"

wszystkie te ringi czy inny złom nie świecą, lepiej już świeci lampa przedliftowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tylko, że lampa przdliftowa nie wygląda tak fajnie. :-)

Ale dzięki za rade chyba odłoże trochę i kupie nowe lampy.

Orientuje się ktoś czy są lampy ksenonowe do wersji 1998 rok z oddzielnymi kierunkami?

z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są ale lepiej ogarnąć temat w pełni i założyć poliftowe valeo z xenonem. Musisz tylko podciąć błotniki i zmienić wtyczki. A lepszych lamp nie kupisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie pytanko mam czy da coś jak rozkleje lampy wyszyczsze i ewentualnie lepiej przytwierdzę soczewkę?? w sensie żeby nie świeciła na boki?? bo lampy chce w sumie sprzedać ale chciałbym na nich poćwiczyć rozklejanie lamp i jak by dało radę naprawić je i sprzedać komuś kto będzie z nich zadowolony, a nie zadzwoni że mu źle świecą :P

pozdro

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię żebyś coś zdziałał. Lampy teraz są względnie szczelne, jak je rozkleisz to mogą zacząć parować, brudne w środku też raczej nie są. Co do soczewek, są po prostu lipnej jakości, ustawić je też będzie ciężko bo skoro producent spieprzył to myślisz że zrobisz to lepiej na oko?

Ja bym zostawił je jak są, jak ktoś kupuje takie lampy to musi sie liczyć z tym że to chinole, jak odłożysz trochę kasy to sprzedaj je i kup ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te lampy zaświecą lepiej dopiero po wymianie soczewek. Mam takie lampy na aucie i potwierdzam że to porażka. Ze swoimi kombinowałem dość długo, były lepsze żarówki, hidy,a i tak du.pa nie światło. Dopiero jak przeszczepiłem do nich soczewki z valeo to lampy zaczęły jakoś świecić. Doszedł jeszcze hid h7 i jest git. Nie zmienia to jednak faktu że te wybajerzone ringi to lipa jakich mało. Ja mam już przygotowane do montażu poliftowe valeo z bixem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...