Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nierówna praca na zimnym silniku


mazinho250

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Mam problem z b5 1.8 125 km instalacja LPG. Kiedy odpalam z rana samochód, nienaturalnie lekko trzęsie budą, obroty na początku są stabilne lecz z upływem czasu spadają nierównomiernie (bujają się) kiedy się dogrzewa do obrotów 750 i już jest wtedy normalnie tylko przy pierwszym odpalaniu. Samochód był podłączany u mechanika do komputera wyskoczył błąd cewki zapłonowej na 1 i 3 cylindrze z tego co pamiętam, straszył mnie że koszt takiej cewki wynosi 3000zł bosha, zaproponował mi że wymieni świecę i usunie błąd a jak nie pomoże to się zobaczy co dalej, dodam że czujnik temperatury jest ok. No i właśnie pytanie do was co dalej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą ceną to przesadził i to zdrowo. Za używkę płaciłem jakieś cztery lata temu 200 zł. No chyba ze w serwisie. Sprawdź czy kable lub moduł nie mają przebicia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za złodziej ten mechanik?To w V6 jakby wszystkie na raz pierdyknęły to nowe masz za jakieś 800.Zabieraj auto od tego gościa bo w ogóle stamtąd nie wyjedzie. :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za złodziej ten mechanik?To w V6 jakby wszystkie na raz pierdyknęły to nowe masz za jakieś 800.Zabieraj auto od tego gościa bo w ogóle stamtąd nie wyjedzie. :kwasny:

Kolego nowa oryginalna cewka do ADR niestety ale tyle kosztuje ok 3000zł :) rafal9119 co żeś się na tą cewkę uparł podłącz VAG i wtedy zobaczysz co się dzieje jak masz takie same objawy to nie znaczy że od razu cewka ci poszła, jak chcesz na siłę spr. tą cewkę czy nie ma przebicia to w nocy psiuknij na nią delikatnie wodą i zobaczysz czy się dyskoteka robi czy nie :) Zapewne nic Ci to nie pokaże ale możesz spr. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...