Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.8T + LPG (prins) dlugo kreci ale pali zawsze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich! kupilem miesiac temu audinke i od dwoch dni mam male problemy przy odpalaniu zimnego silnika. A wiec odpala za kazdym razem tylko dlugo kreci jakies 3-4 sekundy,wczesniej tego nie bylo i palil idealnie. Przy rozgrzanym silniku juz tego problemu nie ma,pali normalnie.. mozecie cos doradzic? co zrobic konkretnego albo w czym sie rozgladac? Bardzo mozliwe ze pompa nawala... pozdrawiam

Edytowane przez marcin CRF 450

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

hey i jak sobie poraddziłes z tematem ja mam to samo tez dlugo kreci

Opublikowano

moze elektrozawór lpg szwankuje i puszcza gaz do kolektora i zalewa go.

Opublikowano

Albo reduktor.Przy gaszeniu auta zakręć gaz w butli i wypal wszysko z przewodów.Można też po zgaszeniu rozpiąć przewód zasilania gazem oraz przewód podciśnienia, tylko go zaślepić.

Po tym spróbować odpalać auto na benzynie

Edytowane przez edekxp

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ja u siebie miałem dokładnie tą samą sytuację. W moim przypadku padło właśnie na reduktor jak to zasugerował kolega powyżej. Po wymianie reduktora na nowy wszystko wróciło do normy - silnik zapalał od razu.

Opublikowano

Ja u siebie miałem dokładnie tą samą sytuację. W moim przypadku padło właśnie na reduktor jak to zasugerował kolega powyżej. Po wymianie reduktora na nowy wszystko wróciło do normy - silnik zapalał od razu.

A tak z ciekwości, też miałeś instalację PRINS'a? Jeśli tak to na jaki reduktor wymieniłeś?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ja u siebie miałem dokładnie tą samą sytuację. W moim przypadku padło właśnie na reduktor jak to zasugerował kolega powyżej. Po wymianie reduktora na nowy wszystko wróciło do normy - silnik zapalał od razu.

A tak z ciekwości, też miałeś instalację PRINS'a? Jeśli tak to na jaki reduktor wymieniłeś?

Ja u siebie miałem dokładnie tą samą sytuację. W moim przypadku padło właśnie na reduktor jak to zasugerował kolega powyżej. Po wymianie reduktora na nowy wszystko wróciło do normy - silnik zapalał od razu.

A tak z ciekwości, też miałeś instalację PRINS'a? Jeśli tak to na jaki reduktor wymieniłeś?

Witam. Sory ze tak dlugo nie pisalem,brak czasu jak zawsze.... A wiec gazownik wyregulowal mi instalacje i wrocilo wszystko do normy:) nie musialem nic wymieniac,reduktor jest w porzadku a tez o tym myslalem... a wiec wrocilo wszystko do normy:) pozdrawiam i Wesolych Swiat!

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Kolego a czy problemy z odpalanie miałeś na benzynie ?
Bo reduktor ok,mogą byc jakies problemy podczas pracy na lpg ale co z tym ma wspólnego odpalanie zimnego auta na pb ?
Pytam bo mam podobny problem przy zimnym silniku.

Opublikowano

Palisz na benzynie, ale gdy reduktor puszcza to palisz na benzynie i gazie a wtedy zalewa. Przez to długo kręci.

Opublikowano

Dzięki .teraz już wszystko wiem :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

U mnie tak objawiał się padnięty wtryskiwacz gazowy, cały czas delikatnie puszczał gaz do kolektora. Po zgaszeniu długo kręcił, bo miał dwa paliwa, a na wolnych obrotach strasznie kulał..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.